Напевно кожен із на чув вислів "Думка матеріальна" Але, як правильно зрозуміти цей вислів? Як взагалі зрозуміти той факт, що наші думки мають, якийсь вплив на Всесвіт, і таким чином впливають на наше життя ? Звісно, на перший погляд це здається абстракним явищем. Але, чи помічали ви коли-небудь, що у вашому житті трапляється ситуація, частіше це не приємна ситуація, і ви промовляєте "Я так і думав(ла)", залишається питання "А для чого було так думати?".
Виявляється, наші думки здійснюються швидше, ніж мрії. Вони справді мають великий вплив на життєві ситуації. Якшо ми будемо думати позитивно, все буде в житті складатися так, як ми бажаємо, і навпаки, якщо ми будемо думати негативно, тоді на нас чекає не вдача. На перший погляд система проста, але як змусити себе думати про хороше й куди поділися наші хороші думки ?
Як формується думка ?
Кожна людина постійно виде внутрішній діалог із собою. Як результат внутрішнього діалогу випливає висновок. Саме цей висновок перетворюється на нашу думку. Звісно, внутрішній діалог теж не може виникати сам по собі, для розвитку діалогу потрібна певна інформація, яку ми отримуємо. А так як більшість із нас звикли інформацію переробляти, перекручувати, до думувати,і навіть до фантазовувати не реальні речі, звичайно це несе негативний вплив на наше життя. Інформації немає доброї чи поганої, в інформації є факт, і ми повинні прийняти його таким яким він є без зайвих домислів та вимислів.
Як контролювати свої думки ?
Для того щоб контролювати свої думки, ми повинні контролювати свій нескічений внутрішній діалог. А для того щоб контролювати свій внутрішній діалог ми повинні правильно сприймати, розуміти й аналізувати інформацію. Для того щоб спростити процес фільтрування думок, дотримуйтесь декілька порад:
- Створіть власний тайм-менеджмент, й записуйте туди власні плани та ідеї
- Аналізуйте кожну ситуацію, такою якою вона є насправді
- Слідкуйте за власним внутрішнім станом
- У будь-якій ситуації, уявляйте позитивний кінцевий результат
- Контролюйте свій настрій
- Думайте не про те, що ви хочете уникнути, а про те, що вихочете отримати
- Уникайте у своїй вимові негативних слів,а також частинку "не"
Сподіваюсь, стаття була для вас корисною. Будьте обережними з власними думками й бережіть спокій та гармонію у собі.
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар