Перейти до основного вмісту

Синдром втомленої людини

Ми живемо в епоху шаленого ритму. Бувать дні, котрі просто збивають нас із колії. І вранці наша втомленість прокидається швидше за нас. І з кожнми днем  відчуваємо як ми все більше падаємо духом. Кожен по-своєму називає такий стан, хтось назве його депресія, хтось апатія, а сьогодні ми назвемо його "Синдром втомленої людини".

 Іноді такий стан буває корисним, адже він дає змогу нам відпочити, набратися нових сил та просто побути наодинці з собою. Але, якщо ми зберігаємо такий стан протягом декількох днів, тоді він нам приносить шкоду і ми повинні знайти у собі сили позбутися його. Отже, як позбутися "Синдрому втомленої людини" ?

Для початку з'ясуємо чому з часом у нас виникає "Синдром втомленості"? Проблема в тому, що більшість самостійно не може сказати точно, чого хоче. Ми говоримо: «Нам просто чогось хочеться». Ми переконані, що заслуовуємо на це після цілого дня роботи, але не завжди ми отримуємо те, що нам хочеться. Ми всі живемо згідно з інструкціями, отриманими десять, тридцять або п'ятдесят років тому від людей, у яких сьогодні ми б навіть не запитали дорогу.
Люди очікують від нас негайних дій і комунікацій - мобільний телефон завжди з собою, відповідь на повідомлення по електронній пошті від нас очікують протягом декількох хвилин, соціальні мережі вимагають цілодобового і щоденної присутності. Іноді ми втомлюємося навіть від таких банальних речей, котрі чомусь ми повинні виконувати щодня. Із таким скаженим життєвим ритмом для того, щоб позбутися втомленості нам не вистачає просто відпочити.

Перше що потрібно зробити це відпочити й перезавантажитися, адже "Якщо дивитися на світ через розбите скло, світ буде здаватися розбитим" Ми повинні зафіксувати свою увагу на позитивному. А для того, щоб помічати позитив навколо нас, ми повинні бути позитивними. Також, нам потрібно зрозуміти, що за свій стан та емоції відповіаємо тільки ми. Звісно, ми не можемо обрати ситуацію, але ми можемо обрати свою реакцію на неї.

Що стосується справ, то тут варто сказати, що не усі справи потрібно брати на себе. Адже, ми на Землі для того щоб жити, а не для того щоб вирішувати безкінечні справи. Ми так рідко звертаємо увагу на красу: як сходить сонце, як розпускаються квіти, як падає листя й як збираються хмари.

Для того, щоб спокій та гармонія стали вашим звичайним робочим станом потрібно знайти мотивацію для роботи, а не надіятися на чашку кави, котра начебто повинна вас розбудити та надати енергії. Якщо ви любите свою роботу ви будете хотіти працювати, і навіть якщо ви будете втомлюватися, це буде приємним втомленням, яке піде вам тільки на користь. Бажаю вам успіхів !
Автор: Вікторія Мартюхіна


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...