Перейти до основного вмісту

Спогади про дитинство

Дитинство - це найкраща пора у житті кожної людини. З часом я зрозуміла, що дарма я так поспішала стати дорослою. Люблю після насиченого дня згадувати своє дитинство. Я не можу сказати що воно було добрим чи поганим, дитинство це теж життя. На жаль, чи на щастя я не можу згадати усе своє дитинство, але все таки більшість спогадів залишились. Єдине що можу сказати це те, що дитинство справді відіграло велику роль у моєму житті.

Все дитинство мене мучило питання "Навіщо у будинку кіт, якщо з ним не можна грати ?" або дорослі насварять, або сам утікає від моїх мук. Згадую, як батьки намагалися мене нагодувати смачненьким: і котлети, сир, молоко, сметана, галушки з борщем, от смакота. А я не хотіла усю ту смакоту поїдати, тому наш кіт напевно був щасливим.

У моєму дитинстві було багато друзів, зокрема це були двоюрідні брати та сестри. Найяскравіщі моменти були тоді коли ми всі зустрічалися й починали грати. Завдяки братам та сестрам моє дитинство було різнобарвним. Ми ніколи не сумували завжди щось вигадували й ділилися секретами. Часто бували моменти коли ігри набридали, і ми починали придумувати свої ігри, творчість та фантазія були нашими найкращими друзями. Одного разу, мої брати і сестри самостійно організували мій  день народження, тоді мені було 10 років. На сьогоднішній день, я й досі їм вдячна за те свято. Мабуть це був єдиний день у моєму житті, коли здійснилися усі мої улюблені казки. Я була найменшою серед них, тому мої брати та сестри дорослішали швидше ніж я. 

Ми усі дорослішали, а над нами сміявся час. Іноді, я не розуміла чому поступово це все зникало, зустрічі з кожнем днем ставли рідшими, а їхні розмови не зовсім зрозумілими для мене. Проте, я ніколи не забуду момент, коли підійшла до своєї старшої сестри пограти, а вона вже дорослою була, і все таки промовила "Гаразд, граємо у журналістів ?" і тоді вперше із моїх допитливих вуст, прозвучало питання "А хто такий журналіст ?" Тоді вперше у мої руки потрапив красивий глянцевий журнал, потім дитяча газета, потім книги. І ось, я теж почала дорослішати.

Перший клас. Ми всі гарні й усміхнені стоїмо з білосніжними бантиками на урочистій лінійці. Потім повертаємося до дому святкувати й їсти солодощі. Вранці мене ледве намагаються розбудити, і замість доброго ранку прозвучало перше питання "Що знову в школу потрібно йти?" Виявилось, що так. Тільки на цей раз без свята і без солодощів, і так усі 11 років.

Головною проблемою мого дитинства було те, що я була занадто мовчазною, і навіть боялась майже усіх  незнайомих людей. З кожним роком я розуміла, що так не може бути далі, й починала розвиватися. Я розуміла, що головне змінити себе, й своє ставлення до світу та до оточуючих. Як не дивно, але в мене вийшло, зараз навіть подумати важко, що дівчинка, котра раніше боялась людей, зараз майбутній журналіст. Тому, моє дитинство відіграло велику роль у моєму житті. Я не можу сказати, що дуже хочу повернутися в дитячі роки, але я справді хотіла б знову зустрітися з людьми та друзями, котрі були у моєму дитинстві. 
Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...