Доволі часто учні у школах чують такий вираз "Любіть книгу - це джерело знань" Однак, книга це все таки більше, ніж просто джерело знань, це шлях до досконалості. Прикро коли більшість сайтів дотримуються тієї думки, що друкована книга з кожнем днем відходить у минуле. Це зовсім не так, звичайно з появою інтернету роль книги у суспільстві значно змінилась, і аудиторія читачів також помітно зменшилась. Але, не можна сказати, що книги не стало зовсім.
Раніше книга була найкращим подарунком, на сьогоднішній день важко підтвердити цей вираз. Але, все ж таки ми маємо певну аудиторію молоді, котра дійсно любить книги, та аудиторію людей старшго віку, котрі просто полюбляють провести вечір з книгою. Головна відміність цих вікових категорій, лише в тому, що молодь схиляється до сучасної літератури, а особи старшого віку є прихильниками ностальгії. Отже, у сучасному світі жодна книга не втратила своєї популярності. Проте, все ж таки трапляються такі випадки, коли дівчина відкриває книгу у парку її починають фотографувати, оскільки у оточуючих формується думка, що вона просто хотіла зробити фото в інстаграм.
Звісно, є низка книг, котрі дійсно не цікаві. Але не варто робити висновки прочитавши лише одну книгу. Існує багато причин чому книга виявилась не цікавою: або це не ваш стиль та жанр, або автор дійсно не може втримати читача, принаймі вас. Письменникам важко писати книги знаючи, що кожна людина має власні літературні смаки. І було б чудово якби декілька талановитих майстрів працювали над однією книгою.
Я вдруге закохалася в книги, тоді коли мені у руки потрапила книга Ден Браун "Інферно" Прочитавши цю книгу, я дізналася низку корисної інформації для власного розвитку. До цього моменту я читала багато книг, але жодної не дочитала до кінця, оскільки з кожним розділом цікавість в мені згасала. Сьогодні в бібліотеці помітила не звичайну книгу, її назва доволі оригінальна "Як прочитати книгу ?" Це ж який повинен бути арсенал творчості та фантазії у письменника, щоб назвати книну "Як прочитати книгу ?" Коли я її розгорнула я відразу зрозуміла, чому так швидко зникає цікавість. Цікавість зникала лише тому, що не було конкретної мети для чого ми читаємо цю книгу, а також не було бажання проаналізувати, правильно сприйняти зміст та зрозуміти що саме хотів сказати цим автор.
До того ж, на сьогоднішній день у більшості читачів виникає питання "Чи зможе електроний підручник заміти звичайну книгу?" Ми повинні розуміти, що друкована книга так і електрона мають власні переваги й недоліки. Кожен книголюб має і друковану книгу, і електрону, але жоден із них ніколи не відмовиться від друкованої книги. Оскільки друкована книга є унікальною власними ознаками: якісна палітурка, колір, стиль та запах - їх ніколи не замінить жоден електроний посібник.
Коментарі
Дописати коментар