Перейти до основного вмісту

Книга у сучасному супільстві

Доволі часто учні у школах чують такий вираз "Любіть книгу - це джерело знань" Однак, книга це все таки більше, ніж просто джерело знань, це шлях до досконалості.  Прикро коли більшість сайтів дотримуються тієї думки, що друкована книга з кожнем днем відходить у минуле. Це зовсім не так, звичайно з появою інтернету роль книги у суспільстві значно змінилась, і аудиторія читачів також помітно зменшилась. Але, не можна сказати, що книги не стало зовсім. 

Раніше книга була найкращим подарунком, на сьогоднішній день важко підтвердити цей вираз. Але, все ж таки ми маємо певну аудиторію молоді, котра дійсно любить книги, та аудиторію людей старшго віку, котрі просто полюбляють провести вечір з книгою. Головна відміність цих вікових категорій, лише в тому, що  молодь схиляється до сучасної літератури, а особи старшого віку є прихильниками ностальгії.  Отже, у сучасному світі жодна книга не втратила своєї популярності. Проте, все ж таки трапляються такі випадки, коли дівчина відкриває книгу у парку її починають фотографувати, оскільки у оточуючих формується думка, що вона просто хотіла зробити фото в інстаграм. 

Звісно, є низка книг, котрі дійсно не цікаві. Але не варто робити висновки прочитавши лише одну книгу. Існує багато причин чому книга виявилась не цікавою: або це не ваш стиль та жанр, або автор дійсно не може втримати читача, принаймі вас. Письменникам важко писати книги знаючи, що кожна людина має власні літературні смаки. І було б чудово якби декілька талановитих майстрів працювали над однією книгою. 

Я вдруге закохалася в книги, тоді коли мені у руки потрапила книга Ден Браун "Інферно" Прочитавши цю книгу, я дізналася низку корисної інформації для власного розвитку. До цього моменту я читала багато книг, але жодної не дочитала до кінця, оскільки з кожним розділом цікавість в мені згасала. Сьогодні в бібліотеці помітила не звичайну книгу, її назва доволі оригінальна "Як прочитати книгу ?"  Це ж який повинен бути арсенал творчості та фантазії  у письменника, щоб назвати книну "Як прочитати книгу ?"  Коли я її розгорнула я відразу зрозуміла, чому так швидко зникає цікавість. Цікавість зникала лише тому, що не було конкретної мети для чого ми читаємо цю книгу, а також не було бажання проаналізувати, правильно сприйняти зміст та зрозуміти що саме хотів сказати цим автор.

До того ж, на сьогоднішній день у більшості читачів виникає питання "Чи зможе електроний підручник заміти звичайну книгу?" Ми повинні розуміти, що друкована книга так і електрона мають власні переваги й недоліки. Кожен книголюб має і друковану книгу, і електрону, але жоден із них ніколи не відмовиться від друкованої книги. Оскільки друкована книга є унікальною власними ознаками: якісна палітурка, колір, стиль та запах - їх ніколи не замінить жоден електроний посібник.

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...