Перейти до основного вмісту

Інтерв'ю з Денисом Прокидянчиком

Сьогодні познайомлю вас з талановитим поетом з Денисом Прокидянчиком.

Доброго дня Денисе, з скількох років ви почали писати вірші ?

Пробував писати ще після школи, але швидко закинув, не вважаав це чимось серйозним. Серйозно почав писати у 2014 році  у 22 роки.

Що вас  надихнуло написати свій перший вірш ?

Хотілося виражати свої почуття на папері. У школі я не був помітним, говірким, тому вирішив виражати свої почуття на папері. Але тоді швидко це закинув, допоки не відбулись події на майдані.

У вас багато віршів присвячені подіям на майдані ?

Є декілька віршів та пісень. Це були мої перші вірші, вірші з яких я почав свій шлях.

Ви приймали участь в якихось поетичних конкурсах ?

Приймав і перемагав у різних місцевих конкурсах, у конкурсах в соціальних мережах тощо.

А щодо пісень, ви співаєте чи просто пишети тексти ?

Я пишу тексти пісень.

А у вас є люди, котрі виконують ваші тексти пісень ?

Так, двоє дівчат та хлопець. Це аматорський колектив. Стараємось популяризувати у соціальних мережах, як наші пісні, так і вірші.

В якому жанрі ви більше працюєте ?

Намагаюсь не зациклюватися на одному жанрі. Пишу про все що надихає: починаючи від патріотизму і закінчуючи коханням та іншими глобальними темами. Потрібно розвиватися щодня, поезія не любить мовчання.

Окрім соціальних мережах ви ще десь публікували свої вірші ?

Публікував раніше трішки у різних газетах. Але сучасні люди їх більше не читають. Тому зараз займаюся соціальними мережами. Намагаюсь розвивати відео-вірші та організовувати зустрічі й знайомити людей в живу зі своєю поезією.

Вже відбувалися такі поетичні зустрічі ?

Так, відвідував школи, коледжі та інші мистецькі заходи. Насамперед потрібно заохочувати молодь до таких зустрічей.

Тобто ви обрали собі обмежену аудиторію і серед них тільки молодь ?

Ні звичайно. Аудиторія у мене дуже різна, починаючи від маленького й закінчуючи дорослим. Просто молодь менш свідома до поезії, їх потрібно до неї заохочувати. Вони вважають, що вірші це не модно, вони цього цураються. Дорослі ж, більш свідомі до поезії. Моя аудиторія у соціальних мережах дуже різна: це і маленькі школярі, і мої однолітки, і їхні батьки, і навіть бабусі.

Чи були у вас моменти, коли потрібно написати вірш, а натхнення немає. Якщо були, тоді що ви  робили у таких випадках ?

Були звичайно. В усіх вони виникають. Натхнення інколи може приходити місяцями. І тут мова не тільки про вірші. Тут головне позитив і люди котрі поруч з тобою. Намагаюсь спілкуватися із позитивними людьми, творчими людьми, які люблять життя. Спілкування з людьми надихає. Натхнення неможливо випросити чи викликати. Воно приходить в дуже не очікуваний момент. Інколи до мене приходить натхнення в дорозі, інколи на роботі, тут не вгадаєш. Потрібно ловити момент і писати.

Як ваші  рідні ставляться до вашої творчості ?

Спочатку вони вважали це не серйозним заняттям. Адже, дорослий хлопець і пише віршики, але з часом, коли мої вірші почали переглядати сотні тисяч людей, рідні зрозуміли, що це те, чим я живу. Я завжди кажу, що не я живу у віршах, а вірші живуть у мені.

Які у вас плани на майбутнє стосовно вашої творчості ?

Надіюсь із Божою допомогою, ще більше реалізувати свої відео вірші в загальному. Та в майбутньому видати збірку, яка зацікавить людей різного віку.

Що ви хотіли б порадити людям, котрі теж займаються творчістю, але на даний момент вони не знають як розвиватися далі ?

Не боятися що скажуть люди. Пробувати себе всюди, пропонувати себе публіці і не зупинятися. Страх те, що скажуть люди - найбільша помилка людини. І як сказав мені один митець: "Будь Мікі Маусом, а не сірою мишою і люди почнуть про тебе говорити".

Інтерв'єр: Денис Прокидянчик
Респодент: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...