Перейти до основного вмісту

Як організувати свято рідним ?

Вже зовсім скоро на дворі настане найгарніша пора року зима. Не даремно, більшість із нас вважає, що це казкова пора року, адже майже усі зимові місяці наповнені святами. Це добра нагода зібратися з родиною у теплому затишному будинку поділитися секретами та мріями. Однак, на жаль, із таким шаленим ритмом життя такі зустрічі відбуваються доволі рідко, а якщо відбуваються, то мова йде не про секрети та мрії, а зовсім про інші матеріальні теми. Іноді таке відчуття, що родина збирається не за святковим столом, а за столом переговорів та вирішення проблем, а якщо родина не має проблем, тоді усі члени родини активно та наче б то мудро намагаються вирішити політичні та економічні проблеми країни. Як створити свято для близьких нам людей, так щоб протягом усього свята кожен присутній підтримував святкову атмосферу? 

1) Створюємо святковий вигляд

Часто трапляється така ситуація, що ми запланували святкування, й чекаємо доки повернеться до дому один із членів родини. Звичайно, він повертається після звичного робочого дня, дорогою додому напевно думав про вирішення проблем і приходить він у бидинок, де члени родини сперечаються, кімнати звичайно чисті, але порожні. І цей бездоганний порядок у домі, зовсім не додає затишку. Про яку тоді святкову атмосферу може йти мова? Для початку визначіть хто із членів родини, буде організатором свята. Однак, це не означає, що підготовкою свята займається лише одина людна. Організатор повинен заохочувати до свята виключно усіх. Прикрашати кімнату під святкову музику потрібно з усією родиною. Можна роздати членам родини певні ролі, де буде зазначено за які організаційні питання він відповідає. 

2) Не поспішайте за стіл 

Це особливо стосується Нового року, коли за столом ми ще вспієм насидітися протягом усієї ночі. Перед тим як сісти до святковго столу, перестаньте метушитися, збиріться усі разом, погляньте один-одному у вічі, попросіть пробачення в один-одного. Але не говоріть "А пам'ятаєш ..." повірте пам'ятає, але краще говоріть за свої помилки, адже вам їх потрібно залишити в минулому році. 

3) Конкурси та розважальна програма

Здивуйте своїх рідних не очікуваним сюрпризом. Створіть сценарій свята. Оберіть вдалий момент для початку програми. З того моменту як ви розпочали програму, слідкуйте за тим, щоб жоден із присутніх на святі не сумував. Придумайте різноманітні ігри та конкурси, роздайте усім святкові костюми чи хоча б святкові елементи.

4) Подарунки

Яке ж свято без подарунків, звичайно їх потрібно придбати й поставитись до цього питання досить таки серйозно. Якщо це сімейне свято, тоді потрібно придбати подарунки для кожного члена родини.

5) Фото

Створіть влсний святковий фотоальбом. Фотографувати можна абсолютно усе: як ви дружно прикрашаєте кімнату, кумедні конкурси і звичайно фото на пам'ять.

Сподіваюсь вище зазначені поради були для вас корисними. Бажаю вам радості, нехай кожен день буде як свято.

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...