Перейти до основного вмісту

Будуємо стосунки між людьми

Не дивлячись на те, що більшість користувачів соціальних мереж публікують на своїх сторінках статус "Кожному подобатися неможливо і не потрібно" все таки мабуть усі хочуть подобатися іншим. Можливо вислів  і має свою істину, але незалежно від того чи подобається нам людина чи ні, ми повинні зберігати повагу і добре взаємовідношення "У будь-якій ситуації, залишайся людиною" І це цілком правдиво, перш за все ми повинні поважати себе та зберігати свою людяність. Так склалося, що з кожним роком нам все складніше знайти спільну мову з людьми. Зрозуміло, що жодна особа не може бути сама по собі, вона потребує спілкування з оточуючими. А де воно візьметься ? Якщо з рідними конфліктуємо, близьких ображаємо, а незнайомих взагалі не підпускаємо до себе. Отже, як змінити таке ставлення до оточуючих ?

1) Хто є хто ? Формуємо власне оточення.

Не є секретом той факт, що наше оточення впливає на нас. Добре подумайте про те, яких осіб ви хочете бачити у своєму середовищі, якщо ви у своєму оточенні хочете бачити цікавих людей, тоді ви повинні стати цікавою особистістю. Проаналізуйте власне оточення таким, яким воно є на даний момент відповівши на такі запитання:
  • Скільки осіб налічує ваше оточення ?
  • Хто для вас є найбільш цікавішим ?
  • З ким би ви хотіли припинити спілкування?
З особами, котрі є для вас цікавими сміло продовжуйте спілкування, але це не означає, що ви повинні припинити спілкування з іншими особами з вашого оточення. Бути з ними щирими чи закритими це ваш вибір, але мати до них толерантне відношення це ваш обов'язок. Якщо ваше коло знайомих налічує менше десяти осіб, тоді вирушаємо на пошуки знайомств.

2) Знайомство, де тебе знайти ?

У більшості напевно не виникає такого питання, оскільки у сучасному світі за допомогою соціальних мереж ми можемо сміло знайомитися з іншими особистостями, але і тут є свої нюанси. Більшість цікавих та  активних особистостей не віддають перевагу довгим віртуальним спілкуванням. Для початку подумайте з якими людьми ви б хотіли познайомитися, а потім подумайте де їх можна знайти.  Проте пам'ятайте, що відразу після знайомства жодна людина вам не відкриється, і не буде з вами щирою. В кожній людині є власні плюси та мінуси. Коли у нашому житті з'являється нова людина, ми намагаємося виражати лише свої позитивні сторони, проте це не буде тривати вічно. З часом настає момент коли ми вирішуємо чи відкритися людині, чи навпаки триматися від неї подалі і значно зменшити спілкування з нею. Не варто пришвидчувати події. Як ми будуємо будинок цеглина за цеглинкою, так і ми повинні будувати будь-які відносини вчинок за вчинком. Основа кожного будинку - фундамент, так і у будь-яких відносинах основою є довіра. Нашим найголовнішими завданнями є: дізнатися більше інформації про людину, зрозуміти її, зацікавити, викликати у неї довіру.

3) Розуміння

Можливо це банально але все ж, як зрозуміти людину, якщо усі люди різні ? Відповідь на це питання проста але сам процес є доволі складним. Якщо ви справді прагнете подобатися усім, тоді ви повинні шукати індивідуальний підхід до кожної особистості.

Також ви повинні розуміти, що хто б то не був - він не зможе зробити вас щасливими. Наше щастя залежить тільки від нас, а люди можуть просто додати у ваше життя щасливих моментів або приємних подій. Добрі відносини між людьми будують ті люди, котрі щасливі з собою наодинці.

Автор: Вікторія Мартюхіна



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...