Як часто ми починали активно братися за роботу, а потім у нас швидко зникало бажання активно та продуктивно працювати ? Сьогодні спробуємо розібратися чому швидко зникає продуктивність, і як її повернути ?
Коли людина постійно має перед очима великий список справ, що їй сьогодні потрібно зробити, вона із великим бажанням та мотивацією приступає до роботи. Мабуть в цьому і є проблема, ми не аналізуємо та не сортируємо наші справи перед тим як розпочати роботу над ними. Тому все частіше буває так, що ми виконуємо одну менш потрібну роботу, а на дійсно важливе завдання у нас уже не вистачає ні сил, ні бажання. До того ж, кожен має свою причину втрати продуктивності: комусь терміново потрібно все зробити до 21:00, хтось просто хоче швидше виконати завдання та спілкуватися з друзями. Проте, якщо не правильно поставлена мотивація, тоді робота навпаки затягується. Мета роботи виконати усі завдання якісно. Розглянемо декілька порад як не втрачати продуктивність.
1) Якщо вам потрібно зробити роботу, а продуктивності у вас зовсім немає, тоді не запитуйте Google "Як стати більш продуктивним ?" це навпаки забере у вас частину часу. Краще згадати чарівне слово "Треба" й змусити себе виконати завдання.
2) Найкращі дні для продуктивності це вівторок та середа. Оскільки у понеділок ми ще згадуємо вихідні, або просто нічого не робимо, оскільки віримо у стереотип, що "Понеділок - це важкий день" У вівторок ми нарешті беремося за працю. Те що не встигли зробити у вівторок робимо у середу. У четвер ми вже мріємо про п'ятницю, як короткий день, а у п'ятницю ми вже чекаємо вихідні. Тому найкращі дні для роботи це вівторок та середа. Важливу роль у виконані завдання також має час котрий ми оберемо. Найпродуктивніший час для "людей-жайворонків" з 10:00 до 12:00, а також для осіб, котрі полюбляють поспати вранці з 14:00 до 17:00.
3) Створіть робочу атмосферу у себе в дома. Зробіть прибирання у своїй кімнаті чи на робочому столі. Приготуйте власні інструменти, котрі стануть вам у нагоді при виконані завдання. Попіклуйтеся про те, щоб вас нічого не відволікало. Під час виконання роботи не відповідайте на повідомлення та на не важливі дзвінки.
4) Обов'язково плануйте, те що повинні зробити особливо якщо перед вами маштабне завдання, котре буде виконуватись протягом місяця. Запишіть на аркуші паперу послідовні ваші дії й кожного разу зрівнюйте свою роботу з написаними завданнями у плані, таким чином ви будете перевіряти чи ви нічого не забули, й чітко будете знати, що робити вам далі.
5) Робіть не великий аналіз своїх завдань перед тим, як приступити до роботи. Для початку розділіть завдання, ті котрі потрібно зробити в найближчий час, та ті завдання, котрі вам потрібно зробити на наступний день. Усі завдання виконуйте послідовно. Також, розраховуйте скільки приблизно часу займає те, чи інше завдання.
Ящо ви будете дотримуватися цих порад, ваша робота буде йти легко, швидко, продуктивно та якісно. Бажаю вам успіху !
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар