Перейти до основного вмісту

Як заснувати спокій та гармонію у собі ?

Із нашим шаленим ритмом життя все частіше бувають дні, котрі збивають нас із колії. Із кожнем днем ми ще більше втомлюємся, як морально, так і фізично. Ми втомлюємся від роботи, від відповідальності, міської метушні, і навіть від справ, котрі нам доводиться виконувати кожного дня.

Проте, душевний спокій та рівновага - це не мрія, яку складно здійснити, а реальність до якої слід прагнути. Кожній людині під силу заснувати у собі гармонію та душевну рівновагу. Один із найефективніших способів зберегти у собі гармонію і спокій - це пробачити тих, хто коли-небудь вас образив. Вмійте зупинитися серед насичених  рутиних днів. Втомилися на роботі ? Зробіть не велику паузу, закрийте очі подумайте про хороше. Почніть жити не поспішаючи, спостерігайте за тим, як краплі дощу ліниво стікають по віконному склі.  Коли ви будете помічати такі маленькі радощі, ви знайдете душевний спокій.

Гармонія повинна бути не тільки внутрішньою, але і зовнішньою. Тобто, нашу гармонію повинні відчувати не тільки ми, але й  наші оточуючі. Для цього потрібно, розвиватися й намагатися бути цікавою людиною.

В першу чергу, для того, щоб заснувати у собі гармонію та душевнй спокій, потрібно відпочити й відновити свої сили. А творчість допоможе зберегти нам це відчуття душевної легкості назавжди. "У кожного з нас є сонце, варто його тільки засвітити" Тобто  у кожній людині спить талант, тільки його потрібно розбудити й наполегливо розвивати. Завдяки творчості, ви поглянете не тільки на свій багатий внутрішній світ, але й зрозумієте власні помилки та страхи, котрі заважають нам рухатися вперед.

Після того, як вам вдалося заснувати внутрішню гармонію та спокій, намагайтеся не приймати на себе негатив постороніх людей. Наприклад: якщо на вас хтось кричить, реагуйте спокійно це збережи ваші нерви та заспокоє вашого співрозмовника. Зверніть увагу на своїх рідних та близьких, це люди котрі завжди зможуть вам допомогти, зрозуміти та підтримати вас. Приймайте їх такими, якими вони є.
Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...