Перейти до основного вмісту

І довго ще будемо жити у минулому ?

Світ змінюється і ми разом з ним. Здавалося, 20 років це так мало для людини, і так багато для історії та розвитку країни. На сьогодні ми маємо незалежну державу, свободу слова та інтернет, що дає нам змогу розширювати власні кордони. А через 20 років знову все зміниться і світ, і люди, і наука. Проте, чи зміниться все в кращий чи гірший бік - залежить тільки від нас.

Проблема нашого суспільства в тому, що ми зациклині у минулому. Які би події не відбувалися б у нашому суспільстві, ми зрівнюємо їх з тими подіями, котрі відбувалися у минулому.  Незважаючи на те, що з того часу все змінилося, і проблеми тоді вирішувалися абсолютно іншими методами. Звичайно потрібно пам'ятати історію, оскільки коріння нашого "сьогодні"криється у минулому, і отримали ми незалежність та свободу слова досить не легкою ціною, за нашу волю та недоторканість полягло чимало бійців і ми повинні це пам'ятати.

Країна як і особистість не може розвиватися не знаючи своєї історії. Однак, потрібно зрозуміти, що якщо ми будемо завжди зосереджені у минулому, ми теж не зможемо розвиватися. Оскільки, ми не дізнаємося нічого нового, ми не ознайомлюємся з новітніми технологіями, ми вивчаємо тільки минуле. Так, наша країна пройшла чимало випробувань, але і сьогодні вона має не менше проблем, і вирішувати їх потрібно сучасними методами.

 Перш за все, ми повині припинити тікати від своїх проблем у минуле й поглянути у майбутнє. Коли ми обернемося обличчям у майбутнє, ми почнемо помічати зміну в дійсності у якій ми живемо. Ми почнемо розуміти, що цей світ зовсім інший, ніж був у минулому. І саме це розуміння, стане першим кроком до кращих змін у нашій країні.

Добре це чи погано, але людина дивиться у майбутнє через призму свого минулого. І рано чи пізно, напевно кожен ставив перед собою питання "Який він світ без обмежень ?" Світ без обмежень існував та існує, людина сама створює собі обмеження. Тоді виникає питання: "Чому навчальні заклади обмежують нас вивченням тільки минулої історії, тільки минулої літератури?" Чому ми не можемо вивчати сучасну літературу ?  Серед якої теж є талановити письменники. До того ж сучасна література буде більш зрозумілішою для школярів та студентів, ніж тогочасна, оскільки вони розуміють, що саме вони у цьому світі, і теж зустрічалися з такими проблемами котрі описує автор.

З іншої точки зору, не існує ні минулого, ні майбутнього, для людства такі явища є абстрактними. Минулого немає, тому що воно вже не існує, а майбутнього ще не існує. Але все ж таки, ми повинні працювати заради майбутнього, оскільки воно ще настане, а минуле уже ні.

Отже, ми повинні жити у сучасному суспільстві, й куштувати світ найменшими шматочками. Тобто, розвиватися й прагнути до кращого, адже наше майбутнє залежить від нас.


Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

  1. Які б проблеми не були б, майбутнього немає без минулого. Головне, щоб минуле було правдиве, а не таке яке нам інколи нав'язують.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...