Перейти до основного вмісту

Корисні звички де вас знайти ?

Кожного дня на сторінках інтернету ми зустрічаємо різноманітні лайфаки та поради. Однак ми часто забуваємо про свої звички і майже над ними не працюємо - а дарма.

Звички формують нас як особистісь. Кожна людина має свої корисні й негативні звички. Коли ми забуваємо про них, або перестаємо над ними працювати, звичайно кількість негативних звичок буде перебільшувати кількість позитивних. Негативні звички руйнують нас як особистість, як наслідок: людям стає не цікаво з нами розмовляти. На щастя, є декілька методів, для того, щоб позбутися негативних звичок. Для цього потрібно просто взяти себе в руки, набратися терпіння й чітко зрозуміти "Що саме ви хочете змінити ?"

1) Замініть негативні звички на позитивні.

Якщо ви завжди з ранку поспішали на роботу, тоді замініть цю звичку. Прокиньтеся раніше, зробіть собі сніданок, за сніданком чітко сплануйте свій день. Посміхніться собі у дзеркало. З щирою посмішкою вітайте членів родини, котрі вже прокинулись. Це налаштує вас на успішний та продуктивний день.

2) Слідкуйте за своєю вимовою.

Протягом усього дня, ми будемо спілкуватися з людьми. Тому нам важливо дбати про своє мовлення. Наше мовлення повине бути: чистим, чітким, зрозумілим для людини з якою ми розмовляєм. Не поспішайте при розмові, вимовляйте чітко усі голосні та приголосні. Не викрикуйте слова, намагайтесь говорити так, щоб вас добре чув лише ваш співрозмовник. Уважно слухайте запитання, й давайте конкретну відповідь. Це все є важливим для нас, оскільки наша поведінка й наша вимова формують у людині перше враження про нас.

3) Дотримуйтесь правил етикету.

Як би банально це не звучало, але нікому не сподобається якщо наша поведінка буде не ввічливою. Етикет відображає красу людських взаємовідносин, а тому його найголовнішими ознаками є доцільність і краса. Він є гармонійним поєднанням практичного, корисного, зовнішньо-естетичного смаку. Етикет не покликаний обмежити людську свободу, а лише обмежети самолюбство, грубість і зневагу до оточуючих.

4) Стримуйте свої емоції

Намагайтеся тримати емоції при собі, та будьте стримані. Звичайно ситуації бувають різні, але не поводьте себе занадто емоційно. Наші емоції відчуваємо лише ми, а інші можуть нас зовсім не зрозуміти. Людям буде добре з вами, коли ви будете передавати їм свою гармонію та внутрішній спокій.

5) Будьте самим собою.
Ви будете виглядати фальшивими, якщо будете намагатися бути таким як хтось.Якщо у вас є кумир - це чудово, але не ругайте себе за те, що ви не такі ідеальні як ваш кумир. Адже, наше  завдання стати крщим ніж учора, а не стати кращим ніж хтось. Кожен з нас є унікальним, але не кожен працює над своєю унікальністю.


Звичайно, це все буде дуже важко спочатку. Якщо у вас у перший день щось вийде - і на цьому вже добре. Працювати над звичками, та над собою дуже важко. Одна звичка формується 21 день, проте якщо ми справді хочемо реалізувати себе у суспільстві ми повині крокувати до своєї мети день за днем. Тільки так ми дойдемо до фінішу, і зможемо собою пишатися.


Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...