Перейти до основного вмісту

Фейсбілдінг

Часто глянцеві журнали навчають нас любити себе, такими якими ми є. І на превеликий жаль, мало хто згадує, що існує таке явище як маніпуляція. Проте, тут не йдеться про те, що комусь вигідно маніпулювати нами. Просто, існують люди, котрі вважають себе ідеальними, і не дай Бог хтось буде краще за них. А наш народ вірить у складений стереотип. І так, настав час відкрити очі й подивитися на правду на таку якою вона є. Кожна людина може змінити свою зовнішність на таку, яку вона захоче, просто потрібно докласти декілька зусиль й набратися терпінням.

Коли людина мріє про спортивне тіло, вона вирушає до спортивного залу, або принаймі виконує фізичні вправи в дома. Але коли нам не подобаються наші риси обличчя, ми чомусь лише мріємо про кращі. Мало хто знає, що обличчя як і все наше тіло вимагає фізичних вправ.

Якщо дослівно перекласти слово "Facebuilding" то в нас вийде явище побудова обличчя. Отже, ми самостійно будуємо власне обличчя. Фейсбілдінг допомагає нам зберігати молодість та природній колір обличчя. За допомогою фейсбілдінгу ми тренуємо м'язи обличчя, для того, щоб вони дарували нам нові риси нашого личка.

Вправи
1) Повільно відкриваємо та закриваємо рот. Приблизно на два пальці. Язик торкається кінчиків передніх зубів.
2) Обережні та повільні рухи щелепи вперед і назад.
3) Обережні та повільні рухи щелепи зі сторони в сторону
4) Обережні та повільні кругові рухи щелепи.
5) Складаємо губи як на вимову літери "у" У вас повинен вийти хоботок. Потім розтягуємо губи на широку посмішку, не показуючи зубів.
6) Залишаємо наш хоботок, й рухаємо губи зі сторони в сторону, щелепа при цьому не рухається.
7) Залишаємо наш хоботок, й виконуємо кругові оберти губів.
8) Залишаємо наш хоботок, й виконуємо рухи губів вниз та вверх.
9) Трохи відкриваємо рот. Виконуємо рухи язика. До кінчиків нижніх передніх зубів, потім до кінчиків верхніх передніх зубів й закидаємо язик назад до підгнебіння.
10) Рот щільну закритий виконуємо рухи язика від правої щоки до лівої.

Кожну вправу виконуйте по 3-4 разів не поспішаючи. Виконуйте вправи кожного дня у зручний для вас час.

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...