Перейти до основного вмісту

Блогер, копірайтер та журналіст

Наш унікальний інформаційний світ вимагає розширення кордонів. Тому ми стаємо свідками розвитку новітніх інформаційних професій. Для старшого покоління, це може здаватися дивними, оскільки вони вважають, що: блогер - це марна витрата часу. Копірайтер - це людина від якої немає користі,  а журналістика - це небезпечна професія. Однак, варто спробувати ознайомитися ближче з даними професіями й розвіяти складені стереотипи.

Блогерство, копірайтерство та журналістика - це інформаційні професії. Блогер, копірайтер та журналіст це певна група людей, котрі володіють інформацією й мають на меті передати її суспільству. Звичайно є декілька відміностей між ними. Зокрема те, що вони передають інформацію різного виду. Блогер передає лише ту інформацію, яка цікава йому.  Копірайтер на відмінну від блогера, мусить передавати суспільству готовий продукт лише тої інформації, котру замовив споживач. Журналіст передає інформацію, котра є важливою для усіх. Таким чином, бачимо, що журналістика - це найголовніша інформаційна професія. До того ж, журналіст може бути як і блогером так і копірайтером. Блогер, котрий передає останні новини, робить огляди, репортажі та співпрацює з людьми - теж певною мірою важається журналістом. Журналіст іноді також виконує роль копірайтера, але у журналістиці, це явище називається як "Джинса" тобто стаття на замовлення.

Якщо блогерство, копірайтерство та журналістику не розділяти як різні професії. Тоді слід сказати що блогерство та копірайтерство - це сходинки до журналістики. Кожен журналіст повинен хоча б трохи побути на місці блогера та копірайтера.

Однак, блогерство не завжди можна назвати професією, зазвичай молодь займається блогерством як хобі. Адже, блогер - це насамперед людина, котра хоче заявити про себе.

Отже, маємо висновок, що журналістика яскраво виділяється но фоні блогерства та копірайтерства. Оскільки журналістика - це четверта гілка влади. На відміну від, блогера та копірайтера, журналіст має певні вимоги. Зокрема дотримання Етичного Кодексу, та висвітлювати правдиву інформацію.


Автор: Вікторія Мартюхіна




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...