Перейти до основного вмісту

Як добре виглядати на фото?

Усім відомо, що сезон масових фотосесій уже розпочався, а у справжніх любителів фото, він взагалі не закінчувався. Майже кожного тижня ми бажаємо опублікувати власне нове фото на своїх соціальних сторінках. Особливо, коли весняні свята хочеться показати своїм друзям як весело ми святкуємо, які квіти нам дарують, де та з ким ми проводимо свій вільний час тощо.

Однак, не важливо чи це фото на аву чи на кастинг досвідчених фотомоделей - ми всеодно намагаємось зробити вдале фото.  Справитися із такою на перший погляд складною задачею нам допомужуть декілька порад.

Смірно - відмінити

Якщо це не фото на паспорт, тоді можна розслабитися. Для вдалого фото слідкуйте щоб обличчя, грудна клітка, бедра, коліна та ступні ніг - не дивилися одночасно на об'єктив фотоапарату. Черпати ідеї для фотосесій ви может спостерігаючи за відомими фотомоделями. В іншому випадку ви можете стати перед дзеркалом та самостійно вигадати для себе такі пози, котрі підходять тільки вам. 

Руки не для поясниці

Більшість людей використовують досвід із дитячого садочку. Тільки бачемо фотографа одразу кладемо руки на пояс. Насправді це велика помилка. Руки на поясниці псують абсолютно усю поставу моделі. Якщо вам ну дуже сильно кортить, покладіть руки трохи нижче поясниці на бедра або на стегна. Взагалі, руки вважаються найскладнішим елементом у фото. Людина начебто гарно виглядає, а руки ну хоч відріж. Більшість фотографів та фотомоделей просто не знають куди подіти руки. Тому, спеціально для такого складного елементу існують декілька вимог для фото з руками: 1) Лікіті не повині дивитися в один бік, лікті завжди дивляться у різні сторони. 2) Руки не повинні просто звисати 3) Пальці рук повинні завжди знаходитись у купі (навіть якщо це фото з цигаркою). 

Увага, видих

Як би ви не боялися камери, не варто затримувати дихання під час фото. Так людина виглядає занадто напруженою, що не зовсім гарно виходить на фото. Розлабтеся і вдалі фото не змусять вас чекати.

Не повторюйте чужих помилок

Деякі особи збираються на фотосесію і вважають, що усі постави придумає фотограф. Однак, це зовсім не так. Фотограф може тільки повідомити, що ця позиція не підходить для людини чи для даного фото. Звичайно, декілька позицій може запропонувати фотограф. Але ніхто окрім вас не знає, яка із позицій ідеальна для вас. Оскільки, існує таке поняття як комфортна для людини постава та улюблена постава людини. Якщо модель повинна бути розслабленою, то зрозуміло, що вона не зможе розслабитися у позиції, котра для неї не комфортна. Це знає тільки сама модель. Тому, на думку багатьох фотографів, модель повинна мислити за поставу самостійно, а фотограф їй може просто допомогти із вибором.

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...