Перейти до основного вмісту

Емоційне вигорання

Синдром емоційного вигорання - це стан, коли людина відчуває себе виснаженою морально, розумово та фізично. Особи, котрі вперше зіткнулися із таким станом взагалі не розуміють, що відбувається. Оскільки, ознаки емоційного вигорання доволі таки не приємні: кожного ранку нам все важче прокидатися, протягом усього дня відчуваємо важкість, відсутній апетит, постійно похмурий настрій тощо. Такий стан у людини може тривати від трьох до семи днів. Звісна річ, ми намагаємося вийти із цього стану як можна скоріше. Однак, коли ми намагаємось вийти із такого становище, ми допускаємо значних помилок, котрі навпаки роблять ще гірше. Отже, як побороти емоційне вигорання?

Здоровий сон

Перше що вам варто зробити, для того щоб вийти із стану емоційного вигорання - це виспатись. Оскільки, такий стан вважається перевтомленням організму. Відпочинок найкращий друг у такій ситуації.

Харчування

Правильне та збалансоване харчування допоможе набратися енергії та відновити сили. Включайте у свій раціон білше овощів та фруктів. Також, не забувайте про воду. Випивайте скянку води відразу після сну, така процедура очистить ваш організм від зайвих токсинів.

Прогулка

Свіже повітря допоможе позбутися  від негативних думок. Найкращій час для прогулки у вечері. Краще пройтися до річки, озера чи лісу. Варто обирати тихе заишне місце на природі, а не у центрі міста.

Медитація

Інколи медитація може подарувати кращий спокій та відпочинок, ніж сон. Медитируйте хоча б 15 хвилин на день. В інтернеті можете знайти абсолютно різні види медитацій. Як не дивно, але їх дійсно багато.

Спорт

Фізичне навантаження - це саме те, що поверне вас до повноцінного життя. Адже, завдяки спорту у вас і настрій підніметься, і енергія не заставить вас чекати.

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...