Останім часом все більше людей можуть підтвердити той факт, що життя - це зебра: полоса біла, полоса чорна. Та чи так це насправді та як можна змінити ситуацію на краще?
Якщо детально проаналізувати сукупніть подій та ситуацій, котрі відбуваються у нашому житті, то можна чітко помітити, що не буває періоду у житті людини, коли все добре. Також, не існує у житті людини періодну, коли все погано.Тому, це вже є доказом того, що життя - це не зебра. Наша долязавжди у наших руках, і майбутнє насамперед залежить від наших дій. На щастя ми можемо дотримуватися балансу по житті. Проблема у тому, що можемо, але не вміємо, або ще гірше лінуємся. Отже, як вчимося дотримуватися балансу.
Життя кожної людини поділяється на певні сфери. У кожної людини ці сфери абсолютно однакові: родина, навчання, робота, хобі, кохання, друзі. Кожна із цих сфер присутня у вашому житті, якщо навіть якщо якоїсь сфери у вас немає, то це означає тільки те, що ви її не розвивали, не приділяли їй значної уваги. Однак, люди приділяють більше уваги лише одній найголовніших для них сфері. Коли хоча б в одній із цих сфер виникають труднощі, тоді у людини з'являються проблеми. І саме з цього моменту ми відчуваємо себе "Як білка в колесі" - вирішили одну проблему, виникає інша і так безкінечно. Щоб не виникало таких не приємних ситуацій необхідно тримати усі сфери нашого життя під контролем. Для цього можна завести зошит або блокнот. Записуємо у наш записник усі сфери нашого життя. Для зручнішого викристання, слід комфортно організувати записник. Найзручніший спосіб використання: одна сторінка = одна сфера. Записник краще застосовувати у клітинку. Таким чином, ви повинні вести графік в залежності від подій та ситуацій, котрі у вас відбуваються. За допомогою графіку, ви знайдете "Золоту середину". Для кожної сфери золота середина може бути різною. Найголовніше - це вміння зберігати баланс, та дотримуватися золотої середини у кожній сфері життя. Це може вийте не одразу, однак варто застосовувати цю практику, і вже зовсім скоро ваше життя зміниться на краще.
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар