Перейти до основного вмісту

З чого почати саморозвиток?

Рано чи пізно у житті кожної людини настає момент, коли вона закочує рукава і починає працювати над своїм життям та змінювати його і себе у кращий бік. Однак, деякі особи створюють план та доходять лише до пункту "Закачати рукава". Це пов'язано з тим, що людина хоче змінитися у кращий бік, але не знає з чого їй почати.

Якщо ви вирішили зайнятися саморозвитком, тоді створюйте легкий для себе план та приступайте до роботи. Саморозвиток варто починати з побудови себе, як особистості. Тобто, перш за все варто вдосконалювати ті  якості, на які люди звертають першу увагу. 


Голос та дикція 

Якщо ви знаходитесь у колі незнайомих вам людей, то перш за все вони звернуть свою увагу навіть не на зовнішність, а саме на ваш голос. Ви можете бути найчарівнішою людиною серед цих осіб, однак на вас звернять увагу, тільки тоді, коли ви заговорите. Тому саморозвиток варто починати із вдосконалення своєї дикції, тембру та чистоти голосу. Займайтеся фейсбілдінгом, виконуйте вправи для дикції, вивчайте скоромовки та мови.

Зовнішній вигляд

Як би це дивно не звучало, але зовнішність це теж важливий елемент. Наш зовнішній вигляд формує в людині перше враження  про нас. У нашому супільстві прияйнято по зовнішньому вигляді визначати що за людина перед ними. Можна навести яскравий приклад, коли зовнішність вирішує все: учасники з однієї громадської організації здійснили експеремент. У експеременті брали участь дві особи. Одна людина була гарною та охайною, інша була забруднена, із зігнутою спиною та з похмурим обличчям. Обидва учасники у різних місцях міста зробили вигляд, ніби їм стало зле. У висновку 90% перехожих намагалися надати допомогу першій особі, котра була гарною та охайною. Отже, дбайте про свій зовнішній вигляд. Однак, завжди бути як на подіумі теж не варто. Достатньо лише мати охайний вигляд. Слідкуйте за чистотою: одежі, волосся та шкіри.

Знання

Головна мета саморозвитку - це накопичування нових знань та навичок. Знання - це те, що нам необхідно вдосконалювати протягом усього життя. Оточуючим значно приємніше спілкуватися з нами, коли ми володіємо великими знаннями, маємо широкий кругозір та можемо вільно спілкуватися на будь-яку тему чи то політика, чи хобі. Кожного дня намагайтеся дізнатися, щось нове. Читайте книги, будь-які книги чи то художні, чи професійні - вони підуть вам на користь. Збагачуйте свій словиковий запас. Спілкуйтеся з людьми, краще обирати живе спілкування, а не віртуальне.

Спорт

Завдяки спорту людина отримує не тільки, спортивний вигляд, але й силу характеру. Насправді спорт має значний вплив на психологію людини. Коли ми виконуємо фізичні вправи у нас виробляються гормони щастя. А це означає, що спорт може нам допомогти бути щасливими та здоровими. Коли ми відчуваємо біль під час фізичних навантажень, ми розвиваємо свою силу характеру. А ранковий підйом на зарядку навчає нас чіткої дисципліни, пунктуальності, а головне не лінитися.

Отже, ніколи не лінуйтеся розвиватися чи вдосконалюватися, а головне пам'ятайте: Життя - це не пошук себе, життя - це створення себе.


Автор: Вікторія Мартюхіна


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...