Рано чи пізно у житті кожної людини настає момент, коли вона закочує рукава і починає працювати над своїм життям та змінювати його і себе у кращий бік. Однак, деякі особи створюють план та доходять лише до пункту "Закачати рукава". Це пов'язано з тим, що людина хоче змінитися у кращий бік, але не знає з чого їй почати.
Якщо ви вирішили зайнятися саморозвитком, тоді створюйте легкий для себе план та приступайте до роботи. Саморозвиток варто починати з побудови себе, як особистості. Тобто, перш за все варто вдосконалювати ті якості, на які люди звертають першу увагу.
Голос та дикція
Якщо ви знаходитесь у колі незнайомих вам людей, то перш за все вони звернуть свою увагу навіть не на зовнішність, а саме на ваш голос. Ви можете бути найчарівнішою людиною серед цих осіб, однак на вас звернять увагу, тільки тоді, коли ви заговорите. Тому саморозвиток варто починати із вдосконалення своєї дикції, тембру та чистоти голосу. Займайтеся фейсбілдінгом, виконуйте вправи для дикції, вивчайте скоромовки та мови.
Зовнішній вигляд
Як би це дивно не звучало, але зовнішність це теж важливий елемент. Наш зовнішній вигляд формує в людині перше враження про нас. У нашому супільстві прияйнято по зовнішньому вигляді визначати що за людина перед ними. Можна навести яскравий приклад, коли зовнішність вирішує все: учасники з однієї громадської організації здійснили експеремент. У експеременті брали участь дві особи. Одна людина була гарною та охайною, інша була забруднена, із зігнутою спиною та з похмурим обличчям. Обидва учасники у різних місцях міста зробили вигляд, ніби їм стало зле. У висновку 90% перехожих намагалися надати допомогу першій особі, котра була гарною та охайною. Отже, дбайте про свій зовнішній вигляд. Однак, завжди бути як на подіумі теж не варто. Достатньо лише мати охайний вигляд. Слідкуйте за чистотою: одежі, волосся та шкіри.
Знання
Головна мета саморозвитку - це накопичування нових знань та навичок. Знання - це те, що нам необхідно вдосконалювати протягом усього життя. Оточуючим значно приємніше спілкуватися з нами, коли ми володіємо великими знаннями, маємо широкий кругозір та можемо вільно спілкуватися на будь-яку тему чи то політика, чи хобі. Кожного дня намагайтеся дізнатися, щось нове. Читайте книги, будь-які книги чи то художні, чи професійні - вони підуть вам на користь. Збагачуйте свій словиковий запас. Спілкуйтеся з людьми, краще обирати живе спілкування, а не віртуальне.
Спорт
Завдяки спорту людина отримує не тільки, спортивний вигляд, але й силу характеру. Насправді спорт має значний вплив на психологію людини. Коли ми виконуємо фізичні вправи у нас виробляються гормони щастя. А це означає, що спорт може нам допомогти бути щасливими та здоровими. Коли ми відчуваємо біль під час фізичних навантажень, ми розвиваємо свою силу характеру. А ранковий підйом на зарядку навчає нас чіткої дисципліни, пунктуальності, а головне не лінитися.
Отже, ніколи не лінуйтеся розвиватися чи вдосконалюватися, а головне пам'ятайте: Життя - це не пошук себе, життя - це створення себе.
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар