Нічого не буває кращим для нас ніж комфорт. Що ми не робили б, та де б ми не були - ми завжди шукаємо для себе комфортні умови. Так вирішуємо ми, наш мозок, або навіть увесь організм. З одного боку, коли людина шукає для себе комфортні умови - це цілком природньо. Оскільки, людина від природи любить себе. Однак, проблема полягає у тому, що ми не вміємо контролювати свій рівень комфорту.
Наведемо приклад, повертаючись до дому після важкого дня, ми обіцяємо собі, що посидимо відпочиваючи на дивані всього 5 хвилин, а далі за роботу. Приходимо ми до дому зручно сідаємо на м'який теплий диван, і сидимо на ньому годинами, переглядаючи телевізор чи соціальні мережі. Звичайно, нам комфортно у таких умовах, ми відпочиваємо, не змушуємо працювати наш організм ні морально, ні фізично. Таким чином, ми навіть не помічаємо, як комфорт руйнує наше життя.
Ми повинні зрозуміти, що комфорт це звичайно добре, інколи він нам навіть необхідний. Але якщо ми постійно будемо перебувати у зоні комфорта - ми ніколи не досягнемо успіху. Життя кожного дня надає нам нові можливості: досягнути те, що ще ніхто не досягнув, поговорити із впливовими особами, реалізувати у життя ідею проекту чи бізнесу. І дуже прикро, коли ми цей день просто просиджуємо на дивані. А потім по телебаченю дивимся на талановитих відомих людей, хто не сидів, а працював досягаючи своєї мети і просто заздримо їм.
У кожного із нас є своя мрія своя мета, тільки одні люди працюють реалізовуючи їх у життя, а інші просто сидять на дивані, тільки тому що, їм так комфортно. У вихідний день ми зазвичай обираємо комфортно відпочивати у дома, а не відвідати цікавий концерт, чи просто прогулятися містом.
Для того, щоб досягнути успіху у житті, потрібно виходити із власної зони комфорта. Ми перебуваємо у цій зоні, оскільки розуміємо, що коли будемо працювати, у нас будуть виникати труднощі чи то фізичні, чи то моральні. Але, без труднощів успіху у житті ніколи не буде.
В ідеальному режимі, давайте собі годину або дві для комфортного відпочинку в день. А протягом усього дня, намагайтеся працюцювати, навіть якщо роботи немає шукайте її. Ставте перед собою ціль та досягайте її.
Іноді, змусити себе вийти із зони комфорта буває складно. І коли ми змусили себе вийти із зони комфорта - це вже перший крок до успіху. А для того, щоб вийти із зони комфорту було легше, кожного дня виконуйте маленькі не зручні справи, котрі у майбутньому підуть вам на користь. Наприклад: прокидайтеся на годину раніше, читайте книги ( навіть якщо книга не ціккава, дочитайте її). Протягом декількох годин не користуйтесь телефоном, навіть якщо телефонує хтось, в цей час краще займіться корисною роботою. Такі звички згодом зроблять вас успішнішими та щасливішими, ніж диван, телефон та телевізор.
Якщо у вас виники проблеми, тоді не варто опускати руки й просто нити. Краще взятися за вирішення цих проблем. Можливо, це вас здивує, але більшість проблем, котрі ми маємо, можна вирішити за один день. І взігалі, краще уникати такої звички як ниття. Справа у тому, що наш мозок любить страждати, щось докрутити, дофантазувати тощо. Саме це і змушує нас входити у зону комфорта, а ниттям ми тільки псуємо настрій і собі, і оточуючим. Більше того, ниттям ми точно не досягнемо успіху.
Якщо ви маєте таку звичку як ниття, є чудовий спосіб позбутися її: перебуваючи у дома зав'яжіть свої очі темною пов'язкого так, що вам нічого не було видно. Походіть із цією пов'язкою декілька годин, при цьому виконуючи домашні обов'язки: мити посуд, прибирати, варити їсти. Коли через декілька годин ви знімете цю пов'язку ви почнете цінувати свій зір, ви зрозумієте, що є люди, котрим важче ніж вам, але вони всеодно працюють, а найголовніше такий спосіб допоможе вам вийти із зони комфорту і більше не перебувати у ній протягом довгого часу.
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар