Ніхто так не захоплюється красивими блокнотами як дівчата. Варто лиш зайти до магазину канцелярських товарів, як наші погляди розбігаються по різним блокнотах, зошитах та маленьких записниках. Кожен покупець знайде свій особистий ідеальний блокнотик.
Цікавим фактом являється те, що люди різного віку купують записники у різних цілях. Напркилад: дітям до 10 років стануть у нагоді блокнотики з чистими аркушами, адже вони зазвичай люблять малювати або просто займатися творчістю. Підлітки оберуть спеціалізовані творчі щоденник, де конкретно написані цікаві завдання, котрі вони повинні виконати перш ніж закінчити свій блокнотик. Проте, найчастіше підлітки обирають блокнотики з чіткими графічними лініями дизайн яких обов'язково повинен бути в спокійних тонах. Адже, в такому записнику підлітки діляться власними емоціями та почуттями. Найчастіше такі записники є особистими, і вони не демонструють його близьким та друзям. Люди зрілого віку теж не забувають про блокнотики. Зазвичай вони обирають маленький зручний записничок і ведуть там свій тайм-менеджмент записуючи усі свої важливі плани та зустрічі. Це дійсно правильний вибір, оскільки наш мозок не може завжди все тримати під контролем: справи, емоції, та пунктуальність. Отже, блокнотики насправді дуже допомагають нам до того ж підіймають настрій своїм дизайном та структурою. Саме тому, прийшов час замислитися хто ж першим став винахідником блокнотика та хто оволодів чудовою ідеєю вести тайм-менеджмент й інші корисні записи.
Виявляється, що перші записнички були винайдені в Італії 1650 році. На той час вони були дорогими, і дозволити собі користуватися записничком могли лише заможні люди. Згодом традиція записувати важливі справи з'явилася у Росії, а українці на відміну від інших народів світу замість важливих справ записували народні пісні)
Зараз записи важливих справ та зустрічей набули великої популярності у суспільстві. У перспективі таким записникам нічого не загрожує в майбутньому. Хоч і на сьогоднішній день ми можемо користуватися електроними нотатками та календарям. Проте, електроний гаджет ніколи не замінить наш записничок. Оскільки, його завжди приємно перечитувати і згадувати чим ми були зайнятими рік тому. Завдяки блокнотикам ми помічаємо свій розвиток і спостерігаємо як протягом часу змінюється хід наших думок.
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар