Перейти до основного вмісту

Що робити вдома під час карантину?

У зв'язку з появою карантину закриваються усі центри розваг, кав'ярні, спортивні майданчики тощо. Тому так вийшло, що ми "на строгому режимі" навіть з друзями не можна зустрітися, оскільки усі сидять у своїх домівках, та  розважатися у місті немає де. Саме тому, щоб не впасти в паніку, в апатію та в сумування, ми підготували вам список завдань, котрий допоможе вам провести карантин з користю.

1) Навчання в онлайн

Як правило, після карантину на учнів та студентів піде різке навантаження, і саме в цей момент з'явиться лінь, щоб цього не сталося не забувайте про навчання. Вивчайте щось нове, повторюйте матеріали, викладачі після карантину це тільки оцінять. Якщо ви вже не навчаєтесь, то зайнятися самоосвітою, хоча б декілька тижнів та підвисити своє IQ не буде зайвим. Після карантину вам стане простіше спілкуватися з людьми, а їм відповідно стане цікавіше з вами.

2) Зробити генеральне прибирання

Якщо вже сидіти у дома, то краще сидіти в затишній оселі. Порядок в домі не буде наштовхувати вас на сум, а навпаки допоможе вам залишатися спокійними та в гармонії із собою.

3) Зайнятися спортом

Хоча б один раз спробуйте влаштувати собі фітнес у дома. Увімкніть музику для спорта, одягніть яскраву спортивну форму і починайте виконувати вправи. До речі, такі фізкульт.хвилинки допоможуть вам зберігатися в активності, набратися енергії та зміцнять ваш імунітет. Якщо ви не любитель спорту, тоді просто увімкніть свою улюблену музику, потанцюйте перед дзеркалом та підійміть собі настрій.

4) Влаштуйте фотосесію вдома

Підіймайте настрій не тільки собі, але й і своїм друзям в соціальних мережах.

5) Розібратися у собі

Можливо карантин - це чудовий час розібратися у собі. Проаналізуйте своє життя та зробіть певні висновки. Можете проаналізувати ставлення оточуючих до вас. Під час карантину сумно усім, але лише ті, хто сумує саме за вами знайдуть можливість запитати як у вас справи. Створіть список ваших досягнень, та цілі на майбутнє.

6) Провести час з рідними

Коли останній раз ви сиділи з родиною на дивані і дивилися фільм, мабуть давно не було такої можливості, оскільки робочі будні забирали увесь час та енергію. Приготуйте чай посидіть на кухні та поговоріть "по душам" (головне не сваритися), перегляньте старі фотографії та згадайте усі приємні моменти вашого сімейного життя, пограйте в ігру та дізнайтеся краще один-одного)))

Якщо  ви маєте власні ідеї, як провести карантин з користю поділіться з нами власними ідеями в коментарях, та розкажіть як проходить ваш карантин? Залишайтеся з нами та будьте здорові! 

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...