Перейти до основного вмісту

Що таке афірмація та як цим користуватись?


Кожна наша мрія має право на втілення. Вона живе в думках, які породжують найщасливішу фантазійну картину  майбутнього, тобто візуалізують бажане. Згодом уява перетворюється на ціль з чітким планом. Здавалось, нічого не мало б заважати здійсненню, але така причина все ж таки існує - відсутність мотивації чи натхнення. Звичайно, існує багато способів подолання даної проблеми, один з яких - афірмації.

Що це?

Афірмація - внутрішня програма на успіх. У реальності - невеличкі речення, картинки у щоденних повідомленнях, на головному екрані телефону чи на папері біля робочого місця або ж того, яке часто попадається на очі. Такі "мотивайки" сприймаються мозком швидко, адже ви їх автоматично читаєте (або на підсвідомому рівні розумієте). А ви б хотіли полетіти на Марс? Уявіть, що це ваша ціль. Можливо, ви не будете вірити в  те, що колись политете на червону планету; в іншому випадку скажете, що це взагалі якась несінітниця, проте насправді в реальності будете діяти так, ніби вже сьогодні ввечері збиратиєте багаж. Афірмації, мабуть, найкращий спосіб сформувати натхнення без важких, неефективних(тимчасова мотивація) способів. З одного боку, це навіть працює як реклама - буває, що то дратує, але ви всеодно підсвідомо запам'ятовуєте текст, сприймате суть, особливо, якщо він цікавий, смішний і т.ін. Єдиний недолік виникає, коли "мотивайки" не попадають в кругозір, проте цю проблему легко вирішити, використовуючи усі можливі способи задіяти афірмацію.

Як зробити афірмації?

По-перше, варто вибрати текст, цитати, фрази, прислів'я чи приказки,які вам подобаються, які будуть мотивувати кожного разу. У мережі можна знайти безліч і картинок з такими написами. Роздрукуйте і розмістіть біля робочого місця, використайте як шпалери на головному екрані гаджета, на якому прямо зараз це читаєте. Можна наклеїти "мотивайки" на планнер, записник чи  особистий щоденник, якщо ви часто ним користуєтесь. Якщо ж серед переліченого немає бажаного, просто дайте відповідь на питання "Куди найчастіше за день падає ваш погляд?" і знайдете це місце(предмет).
  По-друге, афірмації - це і ранкова широка посмішка перед дзеркалом, тобто проговорювання в думках чи в голос (звичайно, краще в голос) тих самих "мотивайок". Наприклад, " Я молодець! У мене все вийде! Я красивий(ва)!". Навіть у найскладніші моменти, коли залишається остання крапля терпіння через ту чи іншу проблему, варто згадати, чого ви прагнене, що зробила б ваша найкраща частина себе.

Де знайти власну "мотивайку"?

Сьогодні сучасний світ має безліч можливостей для тих, хто прагне саморозвитку. Введіть в пошукову систему, переглянте відео, підпишіться на розсилку або канали (сторінки) в соціальних мережах. Зазвичай, саме таким способом можна знайти більшу частину потрібних особисто для вас афірмацій. Також можете просто зараз записати усі свої перемоги, успіхи, досягнення, слова, які хотіли б чути в складні миті життя.  Якщо "мотивайка" потрібна для здійснення мрії (цілі), запитайте себе, чого хочете (наприклад, "Сьогодні я виконаю усе, що маю, а потім із великим задоволенням відпочину"). Ще один спосіб - знайти людину, яка вас реально надихає; розмістити замість тексту(речення) фотографію мрії. Хоча це й не відноситься до поняття афірмації, але все ж дозволить закачати рукава. Однак, хіба щось заважає вам почати прямо зараз?

Автор: Юлія Нечиталюк

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...