Перейти до основного вмісту

Для чого тобі потрібно бути оратором?

 Напевно кожен із нас хоча б раз в житті чув про ораторське мистецтво. Але погодьтеся, більшість із нас пропустили цю інформацію повз вуха мовляв: "Я ж не виступаю на сцені". Та сьогодні ми вирішили тебе здивувати та пояснити для чого тобі ораторське мистецтво та його навички.

Для кожної людини важливо бути оратором, навіть якщо вона не виконує публічних виступів. Більше того, кожен із нас вже є оратором в тій чи в іншій мірі, просто не усвідомлює цього. Адже, ораторство передбачає спілкування, а як казав Дейл Кернегі: "Спілкування - це не просто декілька сказаних слів, це справжнє вираження особистості".  Якщо ви раптом почнете розмовляти з людьми відверто, впевнено, чітко та грамотно, то рано чи пізно ви отримаєте над ними владу та станете для них справжнім авторитетом. Так,  можливо це звучить надто урочисто і ви знову поставите собі питання "Для чого мені бути авторитетом та мати над кимось владу".  Насправді ж, голос та спілкування - це зброя кожної людини. 

Опанувавши  навички ораторського мистецтва матері буде простіше зробити так щоб невгамовні дітлахи її слухалися, студенту буде легше захистити наукову роботу, керівнику буде простіше домогтися ефективної праці від працівників. 

Більше того, як показує статистика суспільство більше поважає ту людину, яка вміє грамотно розмовляти, ніж ту яка два слова до купи не може скласти. Ви уявляєте на скільки просто виявляється отримати авторитет та владу над кимось? Погодьтеся, що для масового суспільства це здається нереальним. А потрібно просто трохи попрацювати над своїм голосом та почати використовувати його не просто як фізична змога говорити, а як справжній інструмент для передачі  інформації. 

До речі, саме зараз є чудова нагода покращити свої комунікативні навички. У літній період ми на відпочинку, тому ми можемо самостійно керувати своїм графіком, розвиватися та покращити свої навички. 

Якщо вас зацікавила тема ораторства, риторики, голосу та вдалого спілкування ми присвятимо цій темі декілька днів з думкою фахівця. Якщо ви бажаєте приєднатися до нас та почати використовувати свій голос як інструмент, тоді пишіть свої коментарі під цей матеріал або у групу вайбер. Якщо вас немає у нашій групі вайбер тоді напишіть листа або свій номер телефону на електронний адрес: viky_journalist@ukr.net  Ми чекаємо на тебе та на твою реакцію.

А також не забувайте про наш ютуб канал https://www.youtube.com/channel/UCEGaprMIJ97okcS1J-hE5Mw



Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...