Перейти до основного вмісту

Етикет 21 століття

 Якщо слово "Етикет" асоціюється у вас з величним століттям, з аристократами англійською культурою та зазубреними манерами. Тоді ми пишемо сьогодні цю статтю саме для тебе. Адже, етикет був, є і буде у різні епохи розвитку людства. Тому це зовсім не означає що в 21 столітті в часи стрімкого розвитку технологій модернізму та сучасності немає етикету. Сьогодні ми для вас приготували правила етикету у сучасному світі.


ТЕЛЕФОН

- Ніколи не кладіть телефон на стіл, коли ви обідаєте. Він може заважати іншим, відволікати вас, або ж на нього може щось розлитися. 

- У сучасному світі не обов'язково відключати телефон на ділових зустрічах на уроках чи на концертах, проте увімкнути безшумний режим буде досить доречно. 

- Не відволікайтеся на телефон під час побачення. Тим паче, якщо ви плануєте розвивати відносини. Відповідайте лише на важливі дзвінки, а ось повідомлення доведеться залишити на вечір, коли ви будете вільні.

- Не кладіть телефон екраном до низу, коли ви проводите час зі своєю другою половинкою.


СОЦ. МЕРЕЖІ

- Коли ви додаєтесь до когось у друзі поясніть свою мету чому ви додаєтесь та розкажіть коротко про послуги, які ви надаєте.

- Не викладайте більше ніж три фото на день

- Не пишіть образливі коментарі

- Не відмічайте друзів на невдалих фото

- Не ведіть особисту розмову з другом у коментарях, в спільнотах чи в групах. Для цього є особисті повідомлення

- Не ігноруйте повідомлення

- Якщо ігнорують вас не вимагайте відповіді

 

ЗУСТРІЧІ

- Відчиняє двері той, кому зробити це зручніше

- Чоловік не повинен нести жіночу сумочку, навіть якщо вона не легка

- Першим вітається той, хто вже у приміщенні, або той хто прийшов на зустріч першим

- Якщо ви запізнюєтесь обов'язково повідомте про це

- У ресторані чи в кафе розраховується той, хто запросив.

- Хлопець завжди розраховується за свою дівчину. 

- Якщо ви з другом запланували відвідати кафе, тоді кожен розраховується сам за себе.

- Ви можете запитати в офіціанта пароль від Wi-Fi  тільки тоді, коли у вас виникла потреба.


Ось такі, доволі прості та елементарні правила етикету 21 століття. Сподіваюся були для вас корисними та цікавими. Якщо ви також знаєте декілька правил етикет сучасного світу ви можете поділитися ними у коментаря або відправити на електронний адрес viky_journalist@ ukr.net. 

А також не забувайте про наш ютуб-канал https://www.youtube.com/channel/UCEGaprMIJ97okcS1J-hE5Mw

Дякую за увагу♥


Автор: Вікторія Мартюхіна





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...