Перейти до основного вмісту

Догляд за шкірою у літній період

 Саме влітку наша шкіра потребує особливого догляду та гігієни. Тому ми вирішили надати вам декілька корисних порад, щоб ви зберегли красу та здоров'я вашої шкіри у літній період.

Звичайно, перед тим як говорити щось про догляд, для початку потрібно визначити, який у вас тип шкіри. Однак, саме власники сухої шкіри найбільше страждають у літній період, тому сьогодні ми поговоримо саме про догляд за сухою шкірою.

ЯК ВИЯВИТИ ЩО ВАША ШКІРА ВІДНОСИТЬСЯ ДО СУХОГО ТИПУ?

Ви постійно відчуваєте чутливість на обличчі

- Ваша шкіра тонка

- Обличчя не має жодного блиску

- Ваші пори майже непомітні

- Вам рідко доводиться боротися з висипанням, оскільки їх у вас немає

- Ваша шкіра часто шелушиться 

- Ви відчуваєте шершавість, коли торкаєтесь до шкіри

- Вас часто переслідує відчуття стягнутості

- У вас з'являються морщинки або складки у молодому віці (20-25)


Якщо ви помічає на своїй шкірі вище зазначені пункти, тоді цей матеріал саме для вас! Отже, перейдемо до догляду.


ЗВОЛОЖЕННЯ

Важко уявити догляд за сухим типом шкіри без зволоження. Для власників сухого типу це звичайна рутина процедура. Існують декілька типів зволоження.

1 тип: Зовнішнє З даним типом зволоження знайомі усі, для того щоб здійснити таку процедуру достатньо нанести на шкіру звичайний крем.

2 тип: Внутрішнє А ось з цим типом більшість із нас люблять нехтувати. Для того, щоб здійснити внутрішнє зволоження нам потрібно: пити більше чистої води, частіше дихати свіжим повітрям, включати до свого раціону більше фруктів, овочів та зелені.

3 тип: Глибоке Навіть якщо у вас надто суха шкіра глибоким зволоженням зловживати не варто. Глибоке зволоження передбачає використання різних масок, масла, молочка тощо. Робіть масочки для обличчя не більше ніж 1-2 рази на тиждень і при цьому чергуйте їхню функціональність: зволоження, живильна, вітамінна, тонуюча,очищувальна  тощо. Використовуйте лише маски на основі тонкої тканини, та уникайте глиняних масок.

Для того, щоб не спровокувати ще більшу сухість шкіри, вмивайте обличчя кип'яченою водою, вона повинна бути кімнатної температури. А також для вмивання сухої шкіри підійде звичайна мінеральна вода. 

ЖИВЛЕННЯ

Запам'ятайте одне золоте правило: суха шкіра на відміну від інших типів живиться лише вночі. Тому ви можете використовувати вечірні маски та наносити крем на обличчя на ніч. Однак, живлення повинно не тільки живити нашу шкіру, але й захищати від зовнішніх подразників. Для захисту шкіри використовуйте протягом дня сонцезахисний крем та косметику з компонентом SPF та уникайте використання пудри.

ОЧИЩЕННЯ

Ніколи не забувайте очищувати свою шкіру. Кожного вечора ретельно змивайте макіяж за допомогою міцелярної водички або молочка для демакіяжу. У процесі очищення не робіть різких рухів, уникайте подразнення шкіри, не тріть ватним диском по обличчю. А також використовуйте щонайменше два ватних диска. 


Це уся інформація на сьогодні, сподіваюсь інформація була для вас корисною. Бажаю вам у будь-яку пору року залишатися здоровими та красивими. Пам'ятайте що ви можете ділитися власними ідеями що стосовно створення нових матеріалів та брати участь у створенні цікавого контенту. А також підписуйтесь до нашого ютуб каналу за посиланням нижче:

https://www.youtube.com/channel/UCEGaprMIJ97okcS1J-hE5Mw

Автор: Вікторія Мартюхіна






Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...