Перейти до основного вмісту

Починай - не бійся! Досягай - радій!

Згадайте себе, коли ви тільки починали за щось братися. Скільки думок вас переслідувало в цей час, скільки сумнівів, скільки порад? Зазвичай, наш успіх залежить від того, як ми почали цю справу. Тут не має жодних секретів чи правил, просто діє лише один принцип - чим легше ви починаєте справу, тим більшого успіху ви зможете в ній досягти. Тут все дуже просто. Якщо ви починаєте справу, увесь час про неї думаєте, ви починаєте створювати свій план дій, ви налаштвуєте свої зв'язки тощо. Ви йдете поступово, чітко та за планом. Таким чином, ви не літаєте в мріях, ви готові до будь-яких труднощів. Саме у такий спосіб ви досягнете успіху, можливо не так швидко, але все ж, успіх вам гарантований 100%. У будь-якому випадку це краще ніж хвататися за кожну ідею, втілювати її в життя протягом трьох днів і терпіти невдачі, оскільки виконали свою роботу не якісно. Ні. Якщо ви вже за щось беретеся, то виконуйте свою роботу на найвищому рівні, адже кожна ваша робота - це відповідальність, котра лежить на вас. Таким чином, ви швидко досягнете успіху, однак водночас ви так само швидко почнете терпіти невдачу. І навіть якщо у вас все буде виходити, то ніхто вам не обіцяє, що ви завжди будете любити цю справу, адже ідея розпочати її була не обдумана. І взагалі, все що швидко розпочинається, те і швидко закінчується.
Ніколи не бійтеся щось розпочинати з нуля та поступово, це ваш розвиток. Ніхто ще не народився професіоналом. Ми надамо вам декілька корисних порад, як спішно розпочати, щось нове.

1) Проаналізуйте свою ідею

Добре подумайте для чого вам  це розпочинати, чи дійсно це ваша справа, чи вистачить у вас мотивації та натхнення працювати над нею кожного дня та кожної ночі і при цьому терпіти невдачі, обговорення тощо? Що корисного вам принесе ця справа, а що корисного вона принесе оточуючим? Це ваше хобі чи спосіб заробітку? Перед тим, як розпочати власну справу дайте відповідь на ці запитання. Будьте з собою чесними!

2) Складайте план  дій

Якщо ви все таки вирішили, що це справа вашого життя, тоді розпочинайте. Для того, щоб її розпочати не варто виходити на площк міста і кричати про свої таланти. Достатньо лише взяти ручку папірець та скласти план дій. Що ви будете робити, з чого ви будете розпочинати, до кого ви зможете звернутися про допомогу.

3) Позбувайтесь ваших страхів

Страх - це ваш найбільший ворог на шляху до досягнення мети. Адже, саме він можу надати вам сотні причин, чому цю справу не варто продовжувати. Якщо ви робите щось вперше, тоді ваш страх цілком природній. Ми усі боїмося щось робити в перший раз. Намагайтеся втішати себе та шукайте свій приклад. До прикладу: ви вирішили почати водити машину, однак їздити самостійно ви чомусь боїтесь. Ви тільки подумайте, мільйони людей навчилися самостійно водити автомобіль. То чому не можете навчитисся ви? Не було жодного водія, котрий вперше сів за кермо та поїхав, без хвилювань. Абсолютно кожен водій мав свої переживання, і свої сумніви, однак мільйони цих водіїв зміг перебороти свій страх та досягти поставленої мети. Просто вірте в себе й ніколи не здавайтеся досвід приходить поступово.
Автор: Вікторія Мартюхіна



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...