Перейти до основного вмісту

5 простих правил "Як покращити відносини з колегами?"

Напевно у кожного з нас був  конфлікт з колегами. Буває й таке значення,як мобінг - постійне докучання певного учасника колективу і саме через це знижується наша самооцінка.  Однак, не все ще втрачено, адже сьогодні ми надао вам декілька корисних порад як налагодити відносини з колегами.

1. Знайдіть співбесідника. Для того, щоб знайти спільну мову з колективом, ви можете одразу почати спілкуватися з одним із колег, а потім поступово продовжити спілкуватись з іншими.
2. Скористайтеся своїми знаннями,для того, щоб довести колективу, що ви все розумієте та виконуєте.
3. Не залишайте колектив без своїх пропозицій та думок. Беріть  участь у проектах, котрі не стосуються роботи. Тоді колектив побачить, що ви хочете більше працювати та наполягаєте на своїй думці.
4. Спробуйте познайомитись краще з колегами. Вам необхідно знайти певні спільні інтереси, можливо й навіть спільне враження від певної подорожі, котру ви здійснили нещодавно. Мабуть, що це буде цікава розмова, про яку ви можете поговорити.
5. Зрозумійте зміни з користю. Для початку вам необхідно ознайомитись з новими правилами та завданнями. Для цього необхідно просто вислухати свого директора, а тоді починати працювати на новому місці з новими силами та натхненням. Навіть, якщо вам роблять зауваження щодо неправильної виконаної дії - спокійно віднесіться до цього.

Але в нас є ще один не менш важливий аспект - відносини у колективі з жінками. Існує велика різниця поведінки чоловіків та жінок. У колективі, де працюють жінки, постійно стоїть питання "Хто тут головна". Через те, що жінки полюблять попліткувати та створити інтриги, вам потрібно просто спокійно до цього віднестись. Але якщо вже почались інтриги про вас, просто ігноруйте - це найголовніше, а вже потім знову знайдіть спільну мову.
Отже, для того, щоб налагодити відносини у колективі для цього необхідно кілька місяців, адже це дуже складний психологічний процес, однак у вас все вийде.

Автор: Ольга Денисова

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...