Перейти до основного вмісту

Вчимось забувати людей

Пам'ятаю як ще давним-давно я писала статтю "Чи забуваємо ми людей?" у тому матеріалі я дійшла висновку, що ні, ми не забуваємо нікого. Проте на сьогодні я мушу сказати, що ми повинні навчитися забувати людей!

На тому тижні до мене надійшов анонімний лист від читача. Нехай цей матеріл стане відповідю на усі твої запитання, адже як не дивно але я теж стикнулася з схожою ситуацією, але трохи складнішою.

Ми-це головні герої нашого життя. Саме тому, ми повинні бути господарями, авторами, режисерами своєї ж долі. Все що відбувається у нашому житті - це те, що ми дозволили. Нам варто навчитися бути господарями у своєму світі. До прикладу: якщо ви не любите, щоб на вас кричали, тоді просто не дозволяйте, щоб оточуючі  на вас кричали.

Шкода що нашу пам'ять не можна стерти, не можна у мозку натиснути кнопку DELETE. Наврядчи ми зможемо людину взагалі забути, адже будь-що може нам про неї нагадати: розмова серед інших, фото, переписки, дзвінки, предмети у нашій оселі, музика, місто, запахи, сама ж людина безсовісно може нагло вриватися у наше життя без дозволу, і в кінці-кінців просто сни, котрі колись були кольоровими, а зараз лише ці сни причина нашого безсоння.

 Якщо ми не можемо забути людину за допомогою мозку чи пам'яті, тоді ми повинні забути її на моральному рівні. Тобто: нам варто дійсно стати господарями нашого життя і керувати не лише обставинами, знайомими, діями, а також нам потрібно навчитися керувати самим собою: нашими емоціями, нашою реакцією, думками тощо. Лише тоді, коли людина зникне з наших думок, вона зникне з нашого життя. І навіть якщо через багато років раптом, доля вирішить над нами познущатися і ми зустрінемо цю людину, тоді як не дивно, але наш мозок сприйматиме цю людину як незнайомця. 

Якщо дорога вам людина від вас йде назавжди, то краще що ви можете зробити для неї і для себе в тому ж числі - це забути та відпустити її. Дайте людині волю. Коли ви надаєте людині свободу, то не факт, що вона нею скористається. У більшості випадках люди, котрі відчули, що ви їх відпустили обдумують свої помилки і повертаються до вас. Вибачати чи не вибачати рішення приймаєте тільки ви. Проте під час прийняття рішення не слухайте як вам обіцяють золоті гори і другу зіроньку з неба. Прийміть лише факт "Від людини прозвучало слово "Пробач" (якщо прозвучало звісно). 

Якщо ви вирішили все-таки забути, то не забувайте, що ви господар свого мозку. Адже, наш мозок любить страждати, а така ситуація для нього чудова нагода. Саме тому ми можемо сумувати, падати духом, втрачати сенс життя тощо. У такому випадку перш за все ми повинні самі собі доказати, що життя продовжується і воно цікаве, і воно таке як раніше є смуток і щастя, і навіть якщо цієї людини у вашому житті вже немає.

А також пам'ятайте, що гіркий досвід у минулому не повинен бути зразком для майбутнього. Тобто, якщо вас одна людина образила, то це не означає, що вас усі люди будуть ображати. Якщо тебе одна подруга зрадила, то це не означає, що тебе всі подруги будуть зраджувати. Будь господарем свого життя, і більше не дозволяй такого!!!

Автор: Вікторія Мартюхіна




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...