Останнім часом все більше і більше дивуємся поведінкою Китая. У цьому році ця країна точно "в ударі". Взагалі Китаю не повезло чи то з релігією, чи то просто з розташуванням країни: постійні землетруси й стихійні лиха. Епідемія коронавірусу стає все більш і більш підозрілою. По новинах фіксують лише факт загибелі людей із Китаю, а самих доказів немає: від чого насправді померла людина? скільки вона хворіла коронавірусом та чи взагалі хворіла? Також підозрілим є те, що ЗМІ лише говорить про цю епідемію, а розібратися звідки вона з'явилася та що саме її спричинило ніхто навіть не береться. Також на наших екранах з'являлася інформація, що коронавіус поширюється по всій Європі. Проте, як відомо Європа це вам не Україна, що звикла терпіти і чекати. Європа може побороти коронавірус, якщо він є, але чомусь не береться за це, або його справді немає. Якщо його немає, то виникає питання для чого Китай сховався від світу за білими масками?
Це якщо говорити про сучасну епідемію, а тепер поговоримо про китайську соціальну мережу Tik-Tok.
Нагадаємо, що китайська соціальна мережа Tik-Tok являє собою короткі відео з життя. Аудиторія цієї соціальної мережі в основному складається із дітей та підлітків. Вони знімають відео на сучасні тренд музики, додають ефекти та збирають вподобання та шанувальників.
У 2019 році Китай гучно заявив, що створить смартфон під маркою Tik-Tok. Однак, не так сталося як гадалося, замість девайсу ми отримуємо нові правила використання Tik-Tok, котрі ще досі нікому невідомі. Уряд Китаю забороняє виявляти в соціальній мережі цензуру, а саме...
Компанія застосовує цензуру до відео про ЛГБТ, заборонені в Китаї релігійні групи, сепаратизм, етнічні та міжрасові конфлікти, протести на площі Тяньаньмень, геноцид в Камбоджі…
Також заборонено згадувати 20 «чутливих» світових лідерів. До списку увійшли Кім Чен Ин, Махатма Ганді, Дональд Трамп, Володимир Путін та інші президенти і прем’єр-міністри.
Цензуровані відео діляться на дві категорії: одні відразу видаляють із соцмережі і блокують користувача, який їх додав; до інших застосовують алгоритми, які обмежують їх поширення.
Компанія ByteDance, яка володіє TikTok запевняє, що ці принципи діяли лише на початку існування компанії і змінилися у травні 2019 року перед протестами в Гонг-Конзі.
ByteDance також запевняє, що у нових правилах не згадуються лише певні країни або суспільні проблеми. Інформує "Студвей".Однак, при регістраці в Tik-Tok ми не можемо ознайомитися з цими правилами.
Коментарі
Дописати коментар