Перейти до основного вмісту

Підозрілий Китай

Останнім часом все більше і більше дивуємся поведінкою Китая. У цьому році ця країна точно "в ударі". Взагалі Китаю не повезло чи то з релігією, чи то просто з розташуванням країни: постійні землетруси й стихійні лиха. Епідемія коронавірусу стає все більш і більш підозрілою. По новинах фіксують лише факт загибелі людей із Китаю, а самих доказів немає: від чого насправді померла людина? скільки вона хворіла коронавірусом та чи взагалі хворіла? Також підозрілим є те, що ЗМІ лише говорить про цю епідемію, а розібратися звідки вона з'явилася та що саме її спричинило ніхто навіть не береться. Також на наших екранах з'являлася інформація, що коронавіус поширюється по всій Європі. Проте, як відомо Європа це вам не Україна, що звикла терпіти і чекати. Європа може побороти коронавірус, якщо він є, але чомусь не береться за це, або його справді немає. Якщо його немає, то виникає питання для чого Китай сховався від світу за білими масками?

Це якщо говорити про сучасну епідемію, а тепер поговоримо про китайську соціальну мережу Tik-Tok.

Нагадаємо, що китайська соціальна мережа Tik-Tok являє собою короткі відео з життя. Аудиторія цієї соціальної мережі в основному складається із дітей та підлітків. Вони знімають відео на сучасні тренд музики, додають ефекти та збирають вподобання та шанувальників.

У 2019 році Китай гучно заявив, що створить смартфон під маркою Tik-Tok. Однак, не так сталося як гадалося, замість девайсу ми отримуємо нові правила використання Tik-Tok, котрі ще досі нікому невідомі. Уряд Китаю забороняє виявляти в соціальній мережі цензуру, а саме...

Компанія застосовує цензуру до відео про ЛГБТ, заборонені в Китаї релігійні групи, сепаратизм, етнічні та міжрасові конфлікти, протести на площі Тяньаньмень, геноцид в Камбоджі…
Також заборонено згадувати 20 «чутливих» світових лідерів. До списку увійшли Кім Чен Ин, Махатма Ганді, Дональд Трамп, Володимир Путін та інші президенти і прем’єр-міністри.
Цензуровані відео діляться на дві категорії: одні відразу видаляють із соцмережі і блокують користувача, який їх додав; до інших застосовують алгоритми, які обмежують їх поширення.
Компанія ByteDance, яка володіє TikTok запевняє, що ці принципи діяли лише на початку існування компанії і змінилися у травні 2019 року перед протестами в Гонг-Конзі.
ByteDance також запевняє, що у нових правилах не згадуються лише певні країни або суспільні проблеми. Інформує "Студвей".Однак, при регістраці в Tik-Tok ми не можемо ознайомитися з цими правилами. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...