Перейти до основного вмісту

Як блог змінює життя?

Можливо багато хто із моїх підписників, передивляючись мій "Wikinews" думав: "Для чого людині блог?" адже блог забирає багато часу та енергії. І дехто справді думає, що людина займається блогом, тому що їй немає більш чим зайнятися. Проте, тільки не в моєму випадку.

Коли я починала вести блог - це було для мене не більше ніж спосіб саморозвитку та самовираження. Все почалося з того, що до мене на інтерв'ю потрапила одна талановита людина і наштовхнула мене на те, щоб завести свій блог. В цей момент, коли щойно до тебе приходить ідея створити свій контент, все здається настільки просто, круто й легко. Але насправді воно зовсім не так. Не кожна людина може займатися блогом, і не кожна людина може займатися ним завжди. Адже, з часом все змінюється і відповідно кожного дня повинен змінюватися твій ютуб-канал, оскільки завтра у твого глядача зміняться інтереси і твій рейтинг скаже тобі "Прощавай". Тому для того, щоб мати свій блог потрібно бути впевненим у тому, що у вас вистачить креативних ідей, у тому що ви зможете виконати усі обіцянки,  котрі пообіцяли своїм підписникам у перший день знайомства з каналом, та просто у тому, що у вас вистачить сил та енергій продовжувати та вдосконалювати його.

З часом Wikinews для мене став частиною життя. Завдяки онлайн журналу я познайомилась з величезною кількістю талановитих та креативних людей. І хоча наші напрямки у творчості зовсім різні, але є одне, що нас всіх об'єднало це саморозвиток. Також мій блог здійснив мою мрію, я стала незалежним редактором онлайн-журналу Wikinews. Однак, хто ж знав, що бути незалежним редактором це в десятки разів важче, ніж бути просто блогером. Оскільки потрібно втримати не лише читача чи глядача, але й нового автора.

Дійсно, частина моментів у веденні блогу є надто важкою, проте більша частина є просто незабутньою. Не можна передати те відчуття, коли обговорюєш новий випуск відео чи статті особисто з власним підписником, або коли автор з'являється самостійно і пропонує власні ідеї. Та водночас є інша сторона медалі. Адже також не можна передати відчуття, коли спілкуєшся з людиною про Wikinews, а від неї звучить така цитата: "Усі ми любимо вікіпедію"...

Дійсно назва Wikinews надто схожа на Wikipedia і навіть нещодавно я дізналася, що в Україні існує інформаційна агенція, котра називається точно так само як мій блог. Однак, мій Wikinews означає не більше ніж Вікині новини, ну і що поробиш що англійська літера "W" мені більш до вподоби ніж просто "V". Тому, цілком можливо, що з часом, якщо мій блог набиратиме обертів назва його зміниться на "Wikinewse" або на "Wikiviews" і буде означати не більше ніж Вікин погляд. 

Якщо ти читаєш зараз цей текст, тоді напиши будь-ласка в коментарії, яка назва блогу тобі до вподоби "Wikinewse" чи "Wikiviews". Тобі написати не важко, а редактору буде приємно)

На сьогоднішній день ми маємо: відео та текстовий блог, онлайн журнал в форматі pdf, та чотири автора враховуючи і самого редактора. І звісно, ми віримо, що якщо блог це гра, то наша гра ще не закінчилась. Ми маємо безліч планів та креативних ідей для розвитку блогу і будемо його вдосконалювати. Звісно розвиток блогу неможливий без підписників, тому підписуйся на канал, слідкуй за нашими матеріалами, ділися враженнями у коментарях та розвивайся разом з нами.

Я вдячна усім постійним читачам та глядачам Wikinews та авторам за їхню роботу. 
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ WIKINEWS

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...