Можливо багато хто із моїх підписників, передивляючись мій "Wikinews" думав: "Для чого людині блог?" адже блог забирає багато часу та енергії. І дехто справді думає, що людина займається блогом, тому що їй немає більш чим зайнятися. Проте, тільки не в моєму випадку.
Коли я починала вести блог - це було для мене не більше ніж спосіб саморозвитку та самовираження. Все почалося з того, що до мене на інтерв'ю потрапила одна талановита людина і наштовхнула мене на те, щоб завести свій блог. В цей момент, коли щойно до тебе приходить ідея створити свій контент, все здається настільки просто, круто й легко. Але насправді воно зовсім не так. Не кожна людина може займатися блогом, і не кожна людина може займатися ним завжди. Адже, з часом все змінюється і відповідно кожного дня повинен змінюватися твій ютуб-канал, оскільки завтра у твого глядача зміняться інтереси і твій рейтинг скаже тобі "Прощавай". Тому для того, щоб мати свій блог потрібно бути впевненим у тому, що у вас вистачить креативних ідей, у тому що ви зможете виконати усі обіцянки, котрі пообіцяли своїм підписникам у перший день знайомства з каналом, та просто у тому, що у вас вистачить сил та енергій продовжувати та вдосконалювати його.
З часом Wikinews для мене став частиною життя. Завдяки онлайн журналу я познайомилась з величезною кількістю талановитих та креативних людей. І хоча наші напрямки у творчості зовсім різні, але є одне, що нас всіх об'єднало це саморозвиток. Також мій блог здійснив мою мрію, я стала незалежним редактором онлайн-журналу Wikinews. Однак, хто ж знав, що бути незалежним редактором це в десятки разів важче, ніж бути просто блогером. Оскільки потрібно втримати не лише читача чи глядача, але й нового автора.
Дійсно, частина моментів у веденні блогу є надто важкою, проте більша частина є просто незабутньою. Не можна передати те відчуття, коли обговорюєш новий випуск відео чи статті особисто з власним підписником, або коли автор з'являється самостійно і пропонує власні ідеї. Та водночас є інша сторона медалі. Адже також не можна передати відчуття, коли спілкуєшся з людиною про Wikinews, а від неї звучить така цитата: "Усі ми любимо вікіпедію"...
Дійсно назва Wikinews надто схожа на Wikipedia і навіть нещодавно я дізналася, що в Україні існує інформаційна агенція, котра називається точно так само як мій блог. Однак, мій Wikinews означає не більше ніж Вікині новини, ну і що поробиш що англійська літера "W" мені більш до вподоби ніж просто "V". Тому, цілком можливо, що з часом, якщо мій блог набиратиме обертів назва його зміниться на "Wikinewse" або на "Wikiviews" і буде означати не більше ніж Вікин погляд.
Якщо ти читаєш зараз цей текст, тоді напиши будь-ласка в коментарії, яка назва блогу тобі до вподоби "Wikinewse" чи "Wikiviews". Тобі написати не важко, а редактору буде приємно)
На сьогоднішній день ми маємо: відео та текстовий блог, онлайн журнал в форматі pdf, та чотири автора враховуючи і самого редактора. І звісно, ми віримо, що якщо блог це гра, то наша гра ще не закінчилась. Ми маємо безліч планів та креативних ідей для розвитку блогу і будемо його вдосконалювати. Звісно розвиток блогу неможливий без підписників, тому підписуйся на канал, слідкуй за нашими матеріалами, ділися враженнями у коментарях та розвивайся разом з нами.
Я вдячна усім постійним читачам та глядачам Wikinews та авторам за їхню роботу.
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ WIKINEWS
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар