Перейти до основного вмісту

Як залишати свій телефон "Здоровим"

Сьогодні практично кожна людина належить до інформаційного суспільства, тобто користується смартфоном. У 21 столітті різноманітні гаджети відіграють чи не найважливіші ролі та здійснюють надзвичайно велику кількість функцій. До прикладу, годинник, що може стати і таймером, і будильником, і секундоміром; фотокамера, що здатна до вітворення якісного цифрового зображення із зовнішньої та внутрішньої сторін; пристрої дозволяють телефонувати та розмовляти, грати ігри та розвиватись і багато чого іншого. Виходить, можна впевнено сказати, що більшу частину свого часу ми користуємось сматфоном, а тому дуже важливо вміти правильно його використовувати. По-перше, це збереже наші нерви, завдяки мінімальній кількості глюків, а по-друге, заощадить кошти. Розглянемо питання "здоров'я" свого смартфону трохи глибше.

Зарядка телефону.

Здійснювати зарядку батереї пристрою рекомендується час від часу, тобто декілька разів на день,звичайно, якщо це можливо. Річ у тім, що кожен телефон має певну кількість циклів (зарядження від 0% до 100%), а тому даний метод допоможе не тільки зберегти %, а й не витратити усі можливі цикли. Ще однією важливою деталлю є те, що використовувати телефон варто в період між 40 та 80% заряду, що продовжить йому життя. Існує міф, що залишати свій гаджет на зарядці тривалий час (до прикладу, на ніч) та користуватись ним не можна, адже це призведе до вибуху. Насправді сучасні пристрої мають запобіжники, тому батерея споживатиме лише власну максимальну кількість електрики. До того ж, якщо ви маєте якісний оригінальний зарядний пристрій, то проблем ні з перегрівом, ні з використанням не виникне.

Як слідкувати за чистотою екрану?

Однією із найпоширеніших помилок при митті екрана є використання вологих серветок. У першу чергу це шкодить екології та майбутньому людства, адже вони розкладаються близько 200 років. А по-друге, мабуть кожен помічав як швидко зникає вологі плямки на екрані, але насправді вони нікуди не зникли, а потрапили усередину, що шкодить смартфону. Цю проблему можна вирішити застосувавши звичайні сухі серветки чи спеціальні спиртові, що не залишають мікротріщин.

Температура теж має значення.

Якщо телефон знаходиться на холоді, то з часом може вимкнутись чи сильно глючити. Таким чином, це не тільки викликає роздратування у власника, а й шкодить акумулятору та присторою взагалі.
Часто бувають випадки, що під час зарядки телефон дуже нагрівається. Безперечно, це викликає хвилювання, проте для деяких смартфонів таке явище прийнятне. Однак для впевненості краще детальніше дізнатись про модель вашого цифрового друга.
Більша частина людей цілий день (мається на увазі з перервами) користується телефонами, а тому вони бувають настільки гарячі, що здається, можна смажити яєшню. З цієї причини варто давати йому відпочинок, тобто залишати при кімнатній температурі на декілька годин. До того ж, раз в тиждень перезавантаження теж не завадить, а навпаки- покращить його роботу.

Автор: Юлія Нечиталюк

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...