Сьогодні практично кожна людина належить до інформаційного суспільства, тобто користується смартфоном. У 21 столітті різноманітні гаджети відіграють чи не найважливіші ролі та здійснюють надзвичайно велику кількість функцій. До прикладу, годинник, що може стати і таймером, і будильником, і секундоміром; фотокамера, що здатна до вітворення якісного цифрового зображення із зовнішньої та внутрішньої сторін; пристрої дозволяють телефонувати та розмовляти, грати ігри та розвиватись і багато чого іншого. Виходить, можна впевнено сказати, що більшу частину свого часу ми користуємось сматфоном, а тому дуже важливо вміти правильно його використовувати. По-перше, це збереже наші нерви, завдяки мінімальній кількості глюків, а по-друге, заощадить кошти. Розглянемо питання "здоров'я" свого смартфону трохи глибше.
Зарядка телефону.
Здійснювати зарядку батереї пристрою рекомендується час від часу, тобто декілька разів на день,звичайно, якщо це можливо. Річ у тім, що кожен телефон має певну кількість циклів (зарядження від 0% до 100%), а тому даний метод допоможе не тільки зберегти %, а й не витратити усі можливі цикли. Ще однією важливою деталлю є те, що використовувати телефон варто в період між 40 та 80% заряду, що продовжить йому життя. Існує міф, що залишати свій гаджет на зарядці тривалий час (до прикладу, на ніч) та користуватись ним не можна, адже це призведе до вибуху. Насправді сучасні пристрої мають запобіжники, тому батерея споживатиме лише власну максимальну кількість електрики. До того ж, якщо ви маєте якісний оригінальний зарядний пристрій, то проблем ні з перегрівом, ні з використанням не виникне.
Як слідкувати за чистотою екрану?
Однією із найпоширеніших помилок при митті екрана є використання вологих серветок. У першу чергу це шкодить екології та майбутньому людства, адже вони розкладаються близько 200 років. А по-друге, мабуть кожен помічав як швидко зникає вологі плямки на екрані, але насправді вони нікуди не зникли, а потрапили усередину, що шкодить смартфону. Цю проблему можна вирішити застосувавши звичайні сухі серветки чи спеціальні спиртові, що не залишають мікротріщин.
Температура теж має значення.
Якщо телефон знаходиться на холоді, то з часом може вимкнутись чи сильно глючити. Таким чином, це не тільки викликає роздратування у власника, а й шкодить акумулятору та присторою взагалі.
Часто бувають випадки, що під час зарядки телефон дуже нагрівається. Безперечно, це викликає хвилювання, проте для деяких смартфонів таке явище прийнятне. Однак для впевненості краще детальніше дізнатись про модель вашого цифрового друга.
Більша частина людей цілий день (мається на увазі з перервами) користується телефонами, а тому вони бувають настільки гарячі, що здається, можна смажити яєшню. З цієї причини варто давати йому відпочинок, тобто залишати при кімнатній температурі на декілька годин. До того ж, раз в тиждень перезавантаження теж не завадить, а навпаки- покращить його роботу.
Автор: Юлія Нечиталюк
Коментарі
Дописати коментар