Перейти до основного вмісту

Яку роль насправді відіграє наша зовнішність?

Звісно ми не наголошуємо на тому, що зовнішність - це найголовніший аспект у формуванні особистості, однак це один із найголовніших аспектів. Дивно, але коли ми говоримо про формування особистості ми про зовнішність навіть не згадуємо. Напевно ми настільки повірили у те, що зовнішність - це не головне, що приділяємо їй найменше уваги.

Ми докладаємо мінімальні зусилля для своєї зовнішності. У нас вже заложена певна програма для створення краси. Тобто, ми прокидаємося, чистимо зуби, умиваємся, обираємо чистий одяг і все - ми вважаємо себе красивими. Можливо ми і вважаємо себе красивими але не відчуваємо.

Краса - це здоров'я. Звучить банально але переконливо. Так, краса - це фізичне, психологічне і навіть психічне здоров'я людини.

Що б там хто не говорив, але оточуючі звертають першу увагу на нашу форму або образ. Мабуть вам знайома ситуація, коли ви домовилися зустрітися з людиною, а при зустрічі ви від неї перше чуєте не "Привіт", а "Ой, ти така худенька". Для того, щоб досягти середню форму потрібно регулярно займатися спортом. Все очевидно, не залежно від вашої форми спорт допомагає нам бути здоровими і красивими. Краса не має своїх стандартів, і у пишній формі можна залишатися красивою і спортиною.

Краса - комфорт. Якщо ви одягнете високі підбори ви станете високими, стрункішими, будете намагатися рівно тримати осанку, але красивими - наврядчи. Оскільки, ваші ноги будуть боліти, у вас не буде усмішки, а якщо буде, то фальшива. А якщо усмішка фальшива, то краще б її і не було б. Більше того, вам повинно бути комфортно у вашому тілі. Слідкуйте за станом своєї шкіри крім того, що вона повинна бути чистою, вона повинна бути приємною на дотик. 

Краса - це психологічне здоров'я людини, оскільки у красивої людини самооцінка завжди на своєму місці. Красива людина вона в міру любить себе. Більшість красивих людей, вони красиві і в душі. Наша друга половинка, наші діти, батьки й родичі їм теж приємно бачити нас красивими й доглянутими. Більше того, наші діти беруть приклад від нас. Тож, подивіться на себе проаналізуйте себе не тільки зовнішність, але й характер, розум, розвиток, звички "Ви хотіли б бачити такими своїх дітей?". Якщо ні, тоді вам потрібно змінюватися.

Краса - це психічне здоров'я людини. Коли людина навіть зуби не чистить і не має поняття піти в душ вчасно, тоді це свідчить про її серйозні проблеми з психікою, вона не поважає ні себе, ні оточуючих, вона проявляє до себе неповагу та байдужість. Однак доброго, теж повинно бути в міру. Якщо краси надто багато, це вже не красиво. Не потрібно щомісяця робити пластичні операції, збільшувати губи й інші частини тіла, і навіть нарощувати вії та нігті теж не потрібно. Вмійте продемонструвати ту красу, яку дала вам природа. Краса - це теж труд. Ви прагнете довгого волосся? Дайте їм можливість вільно виростати. І працюйте над собою.

Автор: Вікторія Мартюхіна


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...