По своїй природі людина з давніх давен приручала різних тварин. А більшість тварин відають перевагу знаходитися поруч із людьми. Оскільки, хто як не людина може досконало піклуватися за звірятком. Інколи, навіть були випадки, коли людина навчалася у тварини, копіюючи її поведінку.
На жаль, сьогодні значимість тварин у суспільстві значно зменшилась. І це насправді є проблемою 21 століття. Оскільки, люди недооцінюють можливості тварин, вони забули, що деякі звірі можуть нас лікувати, або взагалі врятувати нам життя. А отже, це говорить про те, що чотириногі друзі завжди несли великий вплив на наше життя.
На сьогоднішній день чимало українських вчених за допомогою наукових досліджень дійшли висновку, що домашні тварини приносять у дім щастя.
Погладжуючи свого улюбленго кота ми заспокоюємся, а ще така проста процедура допоможе нам нормалізувати артеріальний тиск. І для вас користь, і тварині приємно.
Тримаючи вдома розмовляючого папугу, ми таким чином розвиваємо у собі навички спілкування з людьми. Оскільки, коли ми навчаємо папугу розмовляти, ми замислюємся над тим як йому краще донести інформацію, щоб він запам'ятав, як правильно підібрати легкі слова, але щоб залишився їхній сенс у змісті, якою інтонацією це сказати і так далі...Однак, будь-які домашні тварини здатні розвивати у нас навички спілкування, оскільки важко знайти господаря, котрий не розмовляє взагалі зі своїм чотирилапим другом. Звичайно, від котів та собак ми неочікуємо жодної відповіді, але ви тільки подивіться на ці очі. Таке відчуття, що говорити не вміє, а розуміє вас краще ніж будь-яка людина.
Також, домашні тварини несуть не аби який позитивний вплив для дітей. Домашні тварини допомагають дітям розвиватися. Якщо дитина з малечку буде любити домашніх тварин, вона буде навчатися піклуватися про когось та бути доброю. Дозвольте, своїм дітям завести саме ту тварину, яку вони дійсно хочуть. Чим більше діти будуть любити домашнього звіра, тим більше користі отримають. Дружба дитини із вихованцем - це не тільки незабутні щасливі моменти, але й постійно гарний настрій малюка та відміні навички спілкування вашої дитини ще з малечку. Така риса у майбутньому допоможе вашій дитині легко реалізуватися у суспільстві.
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар