Перейти до основного вмісту

ТОП-5 ФОБІЙ XXI СТОЛІТТЯ

З появою нових технологій та великої кількості речей для комфорту людини з'явилися дивні та незрозумілі страхи 21 століття, які дійсно вражають, лякають або навіть смішать. Для прикладу- практично усі ті, хто користустуються смартфонами бояться їх втратити, адже прожити без нього здається просто неможливо, хоч насправді реально.Отже, перед вами топ-5 фобій 21ст.

• Соціонетфобія - страх соціальних мереж.Сьогодні живе спілкування перейшло на другий план, а на заміну прийшли соціальні мережі, де можна відкритися усьому світові і прославитись або ж навпаки - зганьбитись.Іноді страх приходить через думку про те, що хтось може використовувати особисті дані,тобто стежити чи шантажувати.Ще одна причина боятися соціальних мереж може виникнути в момент коли перед вашими очима постає кнопка "Опублікувати" або "Поширити" і т.ін., а саме страх зробити щось не так і помилитися.

• Акрибофобія-боязнь незрозуміти зміст прочитаного тексту. Уявіть, що ви читаєте текст, закінчуєте абзац і, здається, вже переходите на інший, однак зрозумівши, що попередній зовсім незрозумілий, повертаєтесь назад, адже голова була сповнена роздумів про щось інше, про що говорять ніби ви літаєте в хмарах. Практично завжди, коли ви читаєте нецікавий чи нудний текст, виникає таке відчуття. Однак складні речення чи наукові статті теж можуть стати причиною. Звичайно, перечитавши текст декілька разів можна усвідомити зміст, на чому проблема просто зникне, проте для деяких людей це стає величезною катастрофою, що переростає у стрес під назвою "Я ніхто і нічого не вмію". 

• Аутофобія (монофобія)- страх бути самотностім чи ізольованим. Це відчуття огортає людину коли поряд нікого немає і вона намагається чимось себе зайняти, проте це не вдається, адже кожен має потребу в спілкуванні.До речі, це може виявлятися і в присутності людей, адже причиною може стати думка про те, що вас не цінують чи не люблять.Мабуть, єдиними ліками від аутофобії є прості людські відносини, адже іноді теплі слова зігрівають краще за холодну техніку.

• Шерофобія (херофобія)- страх бути щасливим. Люди, що страждають на шерофобію бояться радощів та веселощів, діяти у напрямку саморозвитку, адже вважають, що це може стати помилковим та призвести до поганих наслідків.Причин шерофобій досить багато, однак найпоширеніші такі: попередня конфліктна ситуація або їх серії; помилки на останній сходинці до успіху й зневірення в собі; занижена самооцінка чи відсутність віри в себе і т.д. Один із найкращих шляхів лікування шерофобії є отримання позитивних емоцій та задоволення від життя.



• Агменофобія-боязнь того, що черга, до якої ви маєте намір приєднатися, буде рухатись повільніше ніж інші. Погодьтесь, це найкумедніший страх 21 століття, але й найпоширеніший. Напевне у кожного виникало таке відчуття на касі в супермаркетах чи певних установах, в аеропорту, тобто тоді коли це важливо і втрачати час ніколи.Аби подолати такі перешкоди варто просто взяти когось із собою та пограти в цікаві перегонки разом.

Автор: Юлія Нечиталюк

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...