Перейти до основного вмісту

Як повірити в себе?


Головна риса успішної людини - впевненість. Впевненість у своїх силах, діях, думках та рішеннях. Ця риса характеру наділяє людину незвичайною великою силою - вірою, за допомогою якої будь-хто може подолати найважчі перешкоди на шляху до перемоги, успіху. Однак, на жаль, наше життя сповнене моментів, що можуть пошкодити або навіть зруйнувати нашу впевненість, а буває здається що повірити в себе просто нереально.Тоді на заміну усвідомлення того, що ви не вірите в себе приходить стрес, після чого настрій не з'являється і діяти ніхто зовсім не збирається. Отож,  постає питання - "Як повірити в себе?"

• Згадати свої досягнення. Мабуть, кожен, хто здійснив свою мрію чи ціль, був сповнений надзвичайної радості та щастя. Це відчуття прекрасне, проте не довготривале, тому найкращий спосіб його пережити ще раз - просто пригадати.До того ж, досягненнь декілька, а щоб було легше можна записати їх й поставити на видному місці. Звичайно, залишивши місце для наступних досягнень. Іноді, люди настільки пишаються своїми попередніми успіхами, що геть забувають діяти далі, тому варто пам'ятати про це теж. Попередні досягнення мотивують та надихають діяти всупереч усім обставинам.

• Ставте досяжні цілі. Іноді, на нашому обличчі пропадає усмішка, а в думках впевненість через невдачу. Однією із причин може стати недосяжна мета, якої відповідно не досягли. Звичайно, це чудово якщо ви знайшли наполегливість записати свої цілі, але не варто переоцінювати власні сили. У деяких моментах навіть потрібно працювати на 200%, проте "перепригувати через голову" ніхто вас не просив. Уявіть, що мрія це капуста, а ціль - салат.

• Спілкуйтесь з людьми, які вірять у вас. Чи знали ви що успіх на 40% залежить від людей, які вас оточують? Можливо, саме зараз ви збагнули причину того, що не вірете в себе. Оточення може відігравати роль формування нашої самооцінки, що впливає на впевненість та віру в себе. Іноді це приносить користь, а буває ви знову шукаєте вихід читаючи такі статті. У деяких моментах ліпше просто переглянути своє оточення, ніж потім зневірюватись. До того ж, думка інших людей не має впливати на ваш вибір чи рішення.

• Виходьте із зони комфорту. На перший погляд це речення незрозуміле, але якщо розібратись не так вже й важко. Виходити із зони комфорту означає робити дії, які не відповідають стандартам повсякдення, тобто робити те, що змушує нас хвилюватись; те, що порушує наш комфорт. Напевне, саме тому виходити із зони комфорту важко, проте такі вправи можна порівняти з тим, як люди загартовуються. Таким чином, з кожним разом виходити із зони комфорту буде простіше, а згодом навіть самому захочеться спробувати. По-перше, це досасть впевненості, а по-друге, допоможе повірити в себе.

• Ніколи не порівнюйте себе з іншими. Знаєте чому? Тому що інші ніколи не будуть схожими на вас, вони не відчують тих почуттів що ви, не побачать і не зроблять того, що ви. Однак тоді виникає трохи інше питання - а що ж тоді робити- залишатися на одному місці??? Ні! Замість того, щоб порівнювати себе з іншими порівнюйте себе вчорашнього (вчорашню) і сьогоднішного (ню), адже інші не змінюються залежно від ваших життєвих проблем чи радощів. Однак як стати кращим? Спочатку поставте собі цілі, тобто зробіть мрії досяжними і відповідно виконуйте їх. Уявіть, що одна виконана вами ціль- це 1% успіху. Згодом, ви досягнете ідеалу, але хіба хтось заважає стати ідеальним на 200% ДІЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!!!


Автор: Нечиталюк Юлія




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...