Перейти до основного вмісту

Що таке чек-лист та як його використовувати?

Чек-лист це досить сучасне явище яке з'явилось у нашому модерному світі,  для того щоб спростити наше життя. А точніше кожен чек-лист допомагає нам виконувати щоденні та рутинні справи і не забувати про них. 

Чек-лист являє собою таблицю,  котра розділена на декілька секцій. У цій таблиці обов'язково повинна бути інформація що ми повинні зробити і як часто повторювати це завдання. 

Чек-лист може бути на будь-яку тематику,  котра необхідна вам для щоденного виконання наприклад: прибирання у будинку,  догляд за собою,  контент блогу,  виконання уроків,  спортивні заняття, або навіть ваш проект. Тобто,  як бачимо чек-лист являє собою такого щоденного помічника,  котрий приведе вас до успіху та комфорту. 

Як правило чек-листи мають маленький розмір,  надрукований у вигляді таблиці зручним шрифтом і завжди знаходяться у вас під рукою, або перед вашими очима. 
З чек-листом ви ніколи не забудете навіть про найдрібнішу справу,  і що найголовніше виконаєте її якісно,  швидко,  і звичайно зекономити купу часу. Цілком ймовірно, що у вас з'явиться вільний час,  для того щоб побути з рідними,  для розваг,  і просто на відпочинок,  якщо ви будете виконувати усі справи вчасно,  так як прописано у вашому чек-листі. 

Чек-лист на будь-яку тематику можна знайти в інтернеті або ж скласти самостійно. Проте, якщо ви використовуєте чек-лист вперше,  то раджу скористатися інтернетом. Таким чином ви зрозумієте як скласти його просто та максимально ефективно. 
Саме тому,  онлайн-журнал Wikinews буде опубліковувати чек-листи на різноманітні тематики з піклуванням до своїх підписників. 

Для того, щоб чек-лист із вашою тематикою з'явився якнайшвидше залишайте коментарій або пишіть в особисті повідомлення свою тему для чек-листу. З повагою Wikinews  залишайтеся з нами! 

Автор: Вікторія Мартюхіна 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...