Перейти до основного вмісту

Сучасне покоління яке воно насправді?

Як часто наша молодь чує у свою адресу такі слова від старшого покоління: "Ми у вашому віці були не такими", "Покоління без ідеалів", "агресивні та жорстокі", "Покоління копм'ютерних монстрів", "Втрачене покоління". І все, на цьому виразі у мене терпець увірвався. Адже, це зовсім не так.  Вище зазначені вирази більше схожі на хибні думки не розуміючих людей. Насамперед, хочу спробувати розвіяти ці стереотипи:

Ми у вашому віці були зовсім не такими. Звичайно не такими. У вас на той час не було можливостей бути такими, якими ми є зараз. Тоді був зовсім інший час. Не буду судити кращий чи гірший, але факт в тому що, він був інший та можливостей було менше. Тому, не варто зрівнювати теперішній і  минулий час, оскільки це зовсім інший світ та інший рівень розвитку. А наше завдання на сьогоднішній день - це адаптуватися у сучасному світі та йти в ногу з часом. Чесно кажучи, не так важко адаптуватися у теперішньому світі, як у сучасному суспільстві, котре просто наповнене суцільними стереотипами. Здебільшого молодь чує вираз "Ми у вашому віці були не такими" тоді, коли повертається пізно до дому. У такому випадку ми ще можемо почути, що "Сучасна молодь - безстрашна". І це знову хибна думка. Ми теж люди, як і кожна людина молодь має страхи. Але їхній страх - це не реалізувати себе у суспільстві. Страх попереднього покоління криється у зовсім іншому. Як говориться "Кожному поколінню сняться свої кошмари". Звісно, наша молодь не така як була раніше, вона інша. Однак, це не означає, що вона гірша за попередню. В цьому і ще одна проблема суспільства: якщо людина не така, як ми значить вона гірша за нас. Хоча, з іншого боку, можливо наша молодь сама винна у тому, що в оточуючих складається таке враження про них. Сподіваюсь, що наступне покоління буде формувати позитивні враження про себе.

Покоління без ідеалів. Можливо. Молодь це теж певна спільнота людей. А оскільки усі люди різні, то не дивно, що кожен з нас має своє уявлення про ідеал. Однак, і тут хвилюватися не варто, якщо молодь дійсно не має ідеалів, тоді вона тільки будує їх. Навіщо заважати людині шукати себе та досягати власних цілей?

Агресивні та жорстокі. Варто молодій людині тільки не погодитися з думкою отчуючих, як вона автоматично стає агресивною та жорстокою. Більшість представників сучасної молоді точно знають чого хочуть від життя та сміло крокують до своєї мети. Якщо на думку старшого покоління  сучасна молодь агресивна, тоді використовує свою агресивність, з метою захистити свої ідеї та продовжити свій шлях до успіху. На щастя, у нашому місті функціонують низка громадських організацій, котрі готові почути молодь та дати можливість втілити у життя свої ідеї. 

Покоління комп'ютерних монстрів. Подобається вам це чи ні, але сучасна молодь намагається йти в ногу з часом та слідкувати за сучасними технологіями. Якщо вони не будуть це робити, вони просто не адаптуються у сучасному світі. Великою перевагою є те, що молодь насправді зацікавлена в цьому. Це мобільне покоління, котре намагається стати на ноги. Ми не будемо стояти на місці, краще  прокладем собі дорогу.

Хіба це втрачене покоління? Наша молодь намагається знайти своє місце у житті, здобути гарну освіту та мати престижну професію. Це все заради нашого спільного світлого майбутнього. За статистикою: особи, котрі народилися з 1991 до 2004 року - це люди, котрі дійсно можуть змінити світ починаючи із себе. Однак, на сьогоднішній день під час скрутного становища країни, серед такого суспільства - це важко. Не говорячи вже за підтримку та розуміння до молоді. Як я вже зазначала у статті "І дового ще будемо жити у минулому", проблема нашого суспільства у тому, що ми дійсно зациклені на минулому. Можливо причина у тому, що світ змінюється з такою швидкістю, що ми не встигаємо зловити ту "летючу мить життя" як писав Олександр Олесь у поезії "Чари ночі".  Наш світ вже навіть не такий, як був 1991-2004 роках. Дитячі каруселі вже гойдають наступне покоління. На сьогоднішній день ми теж маємо проблеми, але ніхто їх не прагне вирішити. У той час як молодь намагається впіймати летючу мить 2019 року, наше суспільство й досі перебуває у 1991-2004 році. У зв'язку із скрутним становищем країни нас меншає, а вони й досі кричать, що "Разом нас багато" . Брехня це все, люди продовжують зникати.

 Отже, наша молодь це люди, котрі прагнуть вирішити соціальні проблеми, створюють розвиток нових актуальних професій,  живуть заради світлого майбутнього. Це люди, котрі мають енергію, думки, ідеї та натхнення розвиватися і будувати країну. Тепер поясніть: як так сталося, що це втрачене покоління?

Автор: Вікторія Мартюхіна


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...