Перейти до основного вмісту

Вчимося спілкуватися та висловлювати власні думки

Спілкування - це те, на що повинна звертати увагу кожна людина, котра прагне реалізувати себе у суспільстві. Завдяки комунікації ми отримуємо інформацію, а спілкування це саме те, що допомагає нам розширювати свої кордони. На жаль, на сьогоднішній день не кожна особа може похизуватися своєю красномовністю. Більшість осіб вважають, що саме соціальні мережі негативно впливають на комунікацію людини, внаслідок чого дефіцит живого спілкування охоплює суспільство 21 століття. Проте, це зовсім не так. Навіть якщо проаналізувати розмову у соціальних мережах, ми чітко помічаємо, що один співрозмовник першим починає діалог та вільно спілкується на будь-яку тему, а вся красномовність іншого товариша виражається лише у кумедних смайликах. Якщо ви також помічаєте у собі подібні проблеми під час розмови, тоді ця стаття для вас. 

Вдосконалення

Як говорить усім відома приказка "Вік живи вік учись" Кожного дня намагйтесь розвиватися та поглиблювати свої знання. Адже, для того, щоб стати цікавим співрозмовником, перш за все потрібно добре розуміти інформацію  та уміти обговорювати різні теми, висловлюючи власні думки.

Читання

У даному випадку книга - дійсно найкращий друг. Читаючи підручник "ми вбиваємо двох зайців одночасно" накопичуємо знання та збільшуємо словниковий запас, котрий допоможе не тільки висловлювати власну позицію, але й вміти її відстояти, що є не менш важливим. Якщо ви прагнете швидшого результату, існує ще один метод: пишіть та переказуйте різноманітні матеріали та статті. Таким чином ви будете навчатися виражати свою думку власними словами.

Розвиваємо дикцію

Для того щоб співрозмовнику було приємно з вами спілкуватися потрібно володіти гарною дикцією  та чистотою вимови. Виконуйте вправи на дикцію, вивчайте скоромовки. Також, оволодіти приємною дикцією допомужуть вправи на дихання та фейсбілдінг. 

Сором'язливість, прощавай

Звісно скромність це добре, але якщо її занадто багато - теж погано. Здебільшого проблеми із спілкуванням мають мовчазні та сором'язливі особи. Можливо досить вже мовчати? Настав ваш час говорити. Адже сором'язливість заважає людині не тільки в спілкуванні але й взагалі в житті. Ви повинні побороти себе. Не будьте замкнутими, просто будьте собою, адже кожен із нас неповторний. Шукайте нових друзів та знайомих. Працюйте над власною самооцінкою і пам'ятайте: як ви себе будете приймати, так і вас буде сприймате ваше оточення. Просто зрозумійте, що більшість хоче, щоб ви замкнулись у собі, так легше вами маніпулювати, тож розчаруйте їх, адже настав ваш час говорити.

Спілкування

Хочеш чи не хочеш але розмовляти прийдеться. Хоч і спочатку це буде здватися важко для вас, проте з часом це стане улюбленим заняттям. Частіше спілкуйтеся з друзями, обговорюйте з рідними погодні умови. Якщо проводити діалог із особою ви все ще соромитиесь, тоді ведіть свій відео-блог тут і власні думки прийдеться висловлювати та знаходити нову цікаву інформацію теж доведеться, а під час цього процесу ще й дикція почне розвиватися.

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

  1. вдала стаття, хочеться детальніше про фейсбілдінг та приклади скоромовок. дякую. я в тебе вірю)

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, стаття про фейсбілдінг вже була. А скоромовки та вправи на дикцію можна легко знайти в інтернеті. До того ж, в мене буде окрема рубрика на ютуб-каналі на цю тему. Для того, щоб чітко сказати скоромовку просто вивчити її недостатньо, потрібно її почути.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...