Перейти до основного вмісту

Інтерв'ю: Віталій Романюк (музикант)


Сьогодні у рамках рубрики «Персона» хочу познайомити вас з молодим співаком початківцем це виконавець Віталій Романюк.


Доброго дня Віталій, з скількох років ти почав цікавитись музикою?

Доброго дня, я почав займатися музикою з 7 класу коли купив свою першу гітару.  
 Який в тебе музичний досвід?

Я 9 років займався музикою. Рік ходив до репетитора і також займався самостійно.

Із таким тісним графіком, коли ти знаходиш час для творчості?


Кожного вечора годинки дві приділити музиці, думаю це не проблема.

Як рідні відносяться до твоєї творчості?

Рідні добре ставляться до моєї музики. А що тут може бути поганого, це ж музика? Мене виховували за принципом «Закінчиш школу, поступиш в університет і підеш на роботу» Я ніколи не говорив рідним, що хочу стати музикантом, тому що знав, що навряд чи будуть підтримувати.

В якому стилі музики ти працюєш?

Я працюю в стилі рок-альтернатива.

Чому обрав саме цей стиль?

Незважаючи на те, що я меломан мені подобається музика у будь-якому стилі, я вже давно захоплююся музикою в стилі рок.

Ти колись проявляв свої таланти на сцені? Якщо так то що це було?

Так, це було змагання між школами у місті Хмільник, ми виступали разом з групою, у тій групі я був найстарший. Ми тоді зайняли третє місце. 

Чи є у тебе кумир у роковому стилі?

Так, це група Linkin park я хочу досягти їхнього рівня. Linkin park  це перша група, котра ввела альтернативу в рок. Я теж хотів би внести в рок щось своє.

В тебе є талант, на твою думку цього достатньо?

Зараз такий час, де на одному таланті не виїдеш зараз є маркетинг й реклама також відіграє вважливу роль. Без реклами ніяк.

Як ти вважаєш, які перешкоди на шляху до успіху в тебе можуть виникнути?

Відсутність часу це найбільша проблема, що може виникнути. Але я вже рік так працюю.

В тебе є псевдонім?

Так, мій псевдонім це adam raimy.

На твою думку чи можливий в Україні розвиток рок-музики?

Україна має не поганий рівень рок-музики. І я думаю, що так розвиток рок-музики в Україні цілком можливий.

На скільки мені відомо, ти добре володієш англійською мовою. Чи плануєш ти заспівати на англійській мові?

Так, моя музика буде тільки на англійській мові. Тому що, на мою думку справжній рок повинен бути англійським. З роком все набагато простіше, ніж з іншими жанрами музики.

Чи прагнеш ти створити собі певний професійний імідж?

Так звичайно. Але я не потребую людини іміджмейкера. Я сам знаю, що мені потрібно. Звичайно людина, котра слідкує за моєму творчістю, рекламує мене, можливо колись щось підкаже то так, мені потрібна така людина. 

Коли ти усвідомив, що ти музикант?

Коли відбудеться мій перший великий концерт тоді я на 100% усвідомлю, що я музикант.  


Ти прагнеш створити власну рок-групу?

Так, я хочу зібрати свою групу.

Яку людину ти готовий прийняти до себе в групу?


Я буду радий прийняти будь-яку людину, котра буде вложувати всю себе у мою групу.


Як ти ставишся до критики?  
                  
Я чудово відношусь до критики якщо вона «Здорова» Для мене критика-це стимул працювати далі.

Що ти маєш на увазі під поняттям «Здорова критика?»


Здорова критика це коли людина каже «Ти зробив це погано тому що…» Коли людина може чітко вказати на помилку чи на недолік, і можливо дати пораду як цього уникнути. А якщо людина просто каже «Це погано, мені не подобається» то в першу чергу, я насамперед працюю для себе, а не для публіки.

Які в тебе є плани на майбутнє?

Стати популярним у музичній сфері. Писати музику, знімати кліпи. Я хочу досягти максимального результату.

Інтерв'єр: Віталій Романюк
Респодент: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...