Перейти до основного вмісту

Робимо висновки 2018 року

Напевно найцікавіше завдання напередодні 2019 року - це робити висновки 2018. Аналізувати свої вчинки та свою поведінку, підводити підсумки та знову обіцяти собі що станемо кращими у новому 2019. Але чи вміємо ми справді аналізувати правильно та робити висновки року ?

Перш за все потрібно визначитися яка мета в тому, що ми зробимо висновки року. Для того, щоб побачити свої позитивні сторони чи для того, щоб визначити що ж було не так. Тут немає  правильного й неправильного варіанта. Підводячи підсумки року потрібно звернути увагу як на позитивні аспекти так і на негативні. 

Спочатку акцентуємо увагу на позитивному, згадуємо усі свої досягнення та які корисні звички і знання ми освоїли за весь рік. Чи здійснилося все про що ми мріяли?  Чи встигли ми зробити за рік усе, що планували. Як правило, не слід сильно зациклюватися на власними "плюсами" їх варто лише згадати та подякувати собі за те, що ми змогли цього досягти.

Потім звертаємо увагу на свої помилки, й аналізуємо їх. Варто пам'ятати, що все що відбувається у нашому житті це все не просто так. Кожна ситуація чогось нас навчає. Тому над своїми помилками потрібно думати, чого вони нас навчили. Що нам хотіла сказати фортуна здійснивши таку ситуацію. Звичайно причини можуть бути елементарними: не вистачило сил, бажання, мотивації. Але завжди є причина, чому ми перегоріли й здалися не завершивши справу до кінця.  І навіть не важливо яких якостей за рік у нас назбиралося більше. Головне зрозуміти свою помилку та не допустити її у майбутньому.

Обіцянки, котрі ми обіцяємо собі у новому році, теж відіграють велику роль. Обіцянки не повинні бути у формі побажання. Вони повинні бути у формі мети. Також потрібно навчитися обіцяти собі реальні речі, а для цього потрібно усвідомлено та аналітично оцінювати себе без перебільшення  та приниження.
Автор: Вікторія Мартюхіна





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...