Перейти до основного вмісту

Уся правда про танцівниць нічного клубу

В одній із соціальних мереж натрапила на оголошення, в якому пропонується робота для молодих та красивих дівчат. Професія танцівниця у нічному клубі. Наче нічого дивного, але ні професійні знання, ні вміння танцювати не обов'язкові. Цікаво, що ж віщує ця робота?

Виходжу на контакт з директором нічного клубу на ім'я Толга, розпитую деталі про роботу. У відповідь я дізнаюся, що це звичайні заробітки тільки для дівчат. Для того, щоб дівчата не виконували на заробітках фізичне навантаження, для них пропонують ось таку роботу для задоволення.

Професія дівчини, котра танцює у нічному клубі називається піджей, скорочено PJ. Головні професійні якості це приємний зовнішній вигляд, розкішність та харизма. Як зазначає власник нічного клубу Толга найголовніша функція роботи це весилити та спокушати чоловіків, котрі зазвичай відвідують певний заклад. Тому, така професія підходить виключно усім молодим дівчатам. Запитую у власника "А що робити, якщо дівчина сором'язлива, але шукає роботу, де можна легко заробити?" на що почула відверту відповідь "Якщо дівчина занадто сором'язлива, ми їй пропонуємо наркотики, у нас немає сором'язливих дівчат, кожна дівчина, якщо відчуває сором спокійно може випити алкоголь й продовжити свою роботу".

Графік роботи танцівниці нічного клубу від 23:00 до 06:00. За одну ніч дівчина-піджей отримує від 3 000 грн до 5 000 грн. Цікавим фактом є те, що заробітня плата танцівниці залежить від її зовнішнього вигляду, ваги, росту та типу фігури.

Конкретної назви нічного закладу власник відмовляється називати, єдине що слід зазначити - це те, що цей нічний клуб розташований у Туреччині, та запрошують на роботу, тільки від жіночої соціальної сторінки. Оскільки, молоді дівчата більше довіряють жікам ніж чоловікам. Та роботу пропонують лише дічатам з українською та російською національністю.

Тож, будьте обережні коли вам пропонують роботу!


Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...