Перейти до основного вмісту

Карантинні розваги

 Пандемія коронавірусу змінила життя усього людства. Більшість із нас змушені перебувати вдома. Саме тому ми вирішили поділитися з вами ідеями як з користю проводити час на карантині. 

Незважаючи на те, що більшість часу ми проводимо вдома, нам варто розуміти, що карантин - це не відпочинок. Отже, відпочивати від карантину можливо і необхідно на сьогоднішній день. Перш за все припиніть дивитися новини та через кожну годину рахувати статистику захворюваності на covid - 19. Такі обставини навпаки додають паніки та тривоги. 

Не забувайте про свята

Святкуйте, навіть якщо до вас ніхто не прийде у гості. Робіть свято для себе та для своїх близьких. Навіть якщо взагалі немає настрою святкувати, просто прикрашайте дім. Незабаром ми очікуємо свято Helloween, у нашому місті будуть проводитися тематичні вечірки для дітей та дорослих. Також, якщо це можливо обов'язково відвідуйте парки, боулінг, катки, кінотеатри тощо. 

Що робити вдома?

Звичайно, найгірше що може бути в умовах пандемії, це самоізоляція. Однак, це тільки здається, що вдома немає що робити. Головне ваше завдання - не байдикувати та не пролежати увесь карантин перед телевізором. Насправді, все що вас може розважити у місті, все те ви можете організувати у себе вдома.

Як організувати вдома кінотеатр? 

Оберіть кіно або мультфільм, котрий буде цікавим для кожного члена ващої родини. Розстеліть собі зручне місце, для його перегляду. До речі, це може бути не лише ліжко чи диван. Вмикайте свою фантазію ви можете розстелитися на підлозі. Перед тим, як переглянути фільм відправляйтесь з усією родиною до кухні. Нехай кожен приготує собі щось смачненьке, якщо ви маєте маленьких дітей, запитайте у дити чого б вона хотіла б, та допоможіть їй це приготувати. Після перегляд фільму ви можете обговрити його за чашечкою чаю або кави. Розпитайте хто як зрозумів цей фільм, яка його головна мета, і що він вас навчив. Не йдіть на конфлікт, якщо ви не згодні із чиєюсь думкою, просто залишайтеся при своїй думці.

 Як організувати вдома spa-салон?

Перш за все зробіть генеральне прибирання у своїй косметичці. Позбудьтеся того, що вам вже не потрібно. Відмийте свої косметичні кісточки та спонжі. Занесіть у вану кімнату усі свої бюті предмети і подаруйте собі годинку у ваній кімнаті. Подбайте про комфортну температуру у ваній.  У вас є ціла година, щоб виконати усі процедури нікуди не поспішаючи та насолоджуючись моментом.

Ігроманія у домі

Якщо у вас є діти приділяйте їм достатньо уваги. У звичайні будні дні вистачає часу лише на виховання та виконання домашнього завдання. Тому, карантину намагайтеся більше грати зі своїми дітьми. Розкладайте іграшки, доставайте пазли та розмальовки, пограйте в настільну гру або самостійно придумайте квест для ваших дітей. Покажіть дітям, що дорослі теж родом з дитинства.

А також під час карантину не забувайте про планування та режим дня. Це допоможе вам не збитися із ритму життя. Сподіваюся наші поради стали для вас корисними. На все добре, до нових зустрічей! Ваш Wikinews...

Автор: Вікторія Мартюхіна


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...