Перейти до основного вмісту

Особистий блог: автобіографія

Я, Мартюхіна Вікторія Миколаївна, мені 20 років. У житті мені повезло народитися у найкомфортнішому місці України. Так, це місто Вінниця. І хоч я не пам’ятаю яке воно було у тому далекому 1999 році, в якому я народилась, але я розумію, що де б я не була ріднішого міста ніж Вінниця я не знайду.

В мене було яскраве та солодке дитинство, оскільки мої батьки працювали на цукерній фабриці Roshen. Мати завжди знала сенс у кулінарії, тому часто дивувала мене смаколиками. А батько кожного дня приносив до дому солодощі і говорив, що це від зайчика.

Ще з дитинства в мене була любов до тварин і часто мене мучало питання «Для чого у будинку кіт, якщо з ним не можна грати?» або дорослі робили зауваження, або сам утікав від моїх мук. Пам’ятаю як батьки купили мені папугу. Мати маленьку пташку у своєму будинку, це для мене було диво. Папужка став моїм найкращим другом, я з ним часто розмовляла, а згодом і він почав розмовляти зі мною, так і ми знайшли з ним спільну мову.

Дитинство пролетіло дуже швидко, і залишило за собою теплі спогади. І ось я в перший раз йду у перший клас. Ми всі гарні й усміхнені з білосніжними бантиками стоїмо на урочистій лінійці, а потім повертаємось до дому святкувати. І все було б чудово, але раптом я дізналася, що до школи потрібно ходити кожного дня і протягом 11 років. Я навчалась в школі №11. Хочеш чи не хочеш, але гризти граніт науки довелося.

У 16 років в мене з’явилося бажання займатися саморозвитком. Навіть не пам’ятаю, що мене на це надихнуло, але це бажання в мене є і досі. І так я розпочала шукати себе. Я приймала активну участь у громадському житті, і була учасницею багатьох громадських організацій серед яких: благодійний фонд «Подільська громада», туристична компанія «Твоя Мандрівка» та «Молодь демократичного Альянсу». Кожна із цих організацій по-своєму впливала на моє життя, я знаходила друзів, цікаві знайомства, знання та навички.

Пам’ятаю як на «Подільській громаді» ми з товаришами грали в гру.  Ми витягували маленькі клаптики аркушів, на яких були написані різні професії, і нам потрібно було зіграти в роль в того чи іншого професіонала. Саме таким чином, мені до рук потрапив маленький аркуш з надписом «Журналістика». Тоді вперше мені довелося побувати у ролі журналіста і це мені сподобалось.

Як виявилось мій клаптик паперу з надписом «Журналістика» був доленосним. Після 11 класу я вступила до Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського на факультет філології й журналістики. Журналістика для мене це виклик. Це саме та професія в якій я себе бачу, яка ще більше надихає мене до саморозвитку.

Я маю багато різних хобі, і більшість із них пов’язані із журналістикою. Я закінчувала курси професійної фотографії,  і це є одне із моїх хобі. Також я люблю читати, писати вірші та прозу. А у 2019 році мені вдалося створити свій онлайн-журнал Wikinews – це журнал спрямований на саморозвиток особистості. Головна мета цього журналу полягає в тому, що я прагну поділитися своїм досвідом у саморозвитку з іншими особами і допомогти їм стати кращою версією себе. Наразі мені вдалося зібрати чимало однодумців і кожного року 2 серпня ми проводимо презентації друкованого випуску журналу. Мабуть, наразі це моє найбільше досягнення у журналістиці, яким я пишаюсь.

 

Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...