Перейти до основного вмісту

Як налаштувати свій день зранку?

Майже усім відома така буденна ситуація: прокинулися зранку через неприємний шум, під час сніданку розлили на себе каву. Поки вирішували ситуацію із плямою помітили, що ви заізнюєтесь. Нічого не з'ївши побігли на навчання чи на роботу. В транспорті незручно влаштувалися, стоїте ледве тримаєтесь, та щей бабусі обговорюють сучасну молодь невдоволено киваючи саме на вас. Незважаючи на те, що ви поспішали зі всіх сил, як виявилось першої пари не буде. Поки думали куди подіти себе на цілих півтори години почався дощ, а ви без парасольки. Стільки неприємностей а на годиннику всього восьма ранку. Звісно у такий ситуації не тілки ранок, але й увесь день піде коту під хвіст. А все тому, що ви зранку налаштувалися на негатив.

Як налаштувати позитивний настрій на весь день?
Людський організм як інструмент, якщо його не налаштувати він буде протягом усього дня грати роздратовуючу мелодію. Перш за все ви повинні зрозуміти, що ваш хороший настрій залежить тільки від вас. Тому думка "В мене поганий настрій, тому що його не підняли" виявляється хибною. Адже, такого не може бути, що вас підняли, а ваш настрій не підняли. Ви і ваш настрій це одне ціле. 

 Причин для негативного настрою
Іноді наш поганий настрій дійсно має поважну причину, яка зазвичай знаходиться у нашому організмі
Ви не виспались: Важко змусити себе прокидатися вранці і відразу думати про насичений день, коли ваш організм хоче спати. Як результат, протягом усього дня ви все будете робити через силу і як-небудь. Насправді, ви з цим вже нічого не зможете зробити доти, доки ви не подаруєте дорогоцінний сон своєму організму. Скільки б чашок кави ви не випили б, організм всеодно буде хотіти спати. Навіть якщо ви як-небудь проживете цей день і пізно увечері ляжете спати, на наступний ранок ситуація всеодно повториться. Щоб цього уникнути вам потрібно: лягати спати раніше, перед сном провітрити кімнату та відмовитися від гаджетів. Зробіть собі повільний ранок, організму важко прокинутися і відразу дотримуватися до певного темпу. Прокидайтеся на годину або дві раніше. І вуаля, ваш організм знову виспався.
Ви голодні: Навіть якщо ви виспались, організм всеодно може бути похмурим, оскільки йому просто не вистачає енергії. Для того, щоб зарядитися енергією на весь день вам варто всього-навсього добре поснідати, попити води та зробити хоча б мінімальні фізичні вправи.
Ви багато думаєте на перед: Це шкідлива звичка особливо для тих, хто любить себе накручувати. Це і є наші негативні думки, зазвичай вони виникають увечері перед сном: "А що, якщо я завтра запізнюсь на маршрут?" І потім від цієї ще не здісненої проблеми ми уявляємо логічну цепочку усіх інших проблем. Пам'ятайте, що наші думки матеріальні, і після таких думок імовірно, що все саме так і станеться. Так, планувати свій день потрібно, але не варто переживати, що якусь справу ви не встигаєте зробити сьогодні. А також під час планування не заганяйте себе у часові рамки. Час - це абстрактне поняття і він не завжди залежить від вас. Ви не можете спроектувати життя, ви можете його лише зпланувати.

Отже, дотримуйтесь вище зазначених порад та уникайте причини для поганого настрою, не тільки вранці, але й протягом усього дня.
Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...