Перейти до основного вмісту

Чи безпечно вашій дитині у школі?

Про безпеку школярів під час навчального процесу сьогодні слід подумати кожним батькам. Адже, більшість дітей мають проблеми у школі, але при цьому не розповідають своїм опікунам.


З чого все починається?

Для того щоб, дитина розповіла вам про свої учнівські негаразди, потрібно хоч інколи розмовляти з нею на цю тему. Дружелюбно розпитуйте в неї не тільки за оцінки, але й  про стосунки з однолітками. Але навіть тут батькам необхідно знати певну межу. Слідкуйте за тим, щоб ваша цікавість не переросла в зайвий контроль.
Якщо ви справді бажаєте стати для дитини вірним другом, то станьте її справжнім другом, порадником та помічником. Дитина не повинна боятися розповісти про свої проблеми батькам. Більшість батьків ще з дитинства роблять велику помилку у вихованні своїх дітей, вони починають кричати, звинувачувати та принижувати своїх дітей, як тільки у їхньому житті виникають певні труднощі та проблеми.  Кожен має право на помилку, а діти тим паче. При перших життєвих труднощах дитини потрібно дати їй зрозуміти, що вона може вам розповісти про свої негаразди, помилки, проблеми, і ви не будете кричати та принижувати, а навпаки допоможете вирішити проблему.
Саме тому, перш ніж говорити про безпеку школярів, слід звернути увагу на сімейні стосунки. Якщо ваша дитина вам довіряє, тоді вам нічого боятися.

Персонал у навчальному закладі

Окрім стосунків з однолітками, у школярів можуть виникнути негаразди при комунікації з шкільним персоналом. Ваша дитина запізнилася на урок? Вчитель її може не прийняти до класу і залишити за дверима у коридорі. Перебувати в коридорі під час навчального процесу дітям також заборонено. Цілком логічно, що дитина вийде у шкільний двір, аби не потрапити на очі директору чи заучу. Однак, виникає питання: Хто несе відповідальність за дитину у такому випадку? Батьки, котрі відправили дитину до школи і при цьому впевнені, що у школі є педагоги і з дитиною все гаразд? Вчитель, котрий скаже «А учень був відсутній на моєму у році», чи директор, котрий навіть не бачив учня у школі. До цих риторичних запитань приєднується і ще одне: Чому черговий або охорона ігнорує, коли один учень покидає школу під час уроку?
До речі, чергових у наших школах важко назвати охороною. Адміністрація школи на посаду чергових зазвичай беруть пенсіонерів, котрі не в змозі захистити учня, якщо у заклад зайде стороння особа і почне щось вимагати у вашої дитини. Основне їхнє завдання полягає у тому, щоб слідкувати за часом та дзвонити у дзвоник, увесь інший час вони можуть: обідати, вирішувати кросворди або дивитися телевізор. Саме тому, черговий навіть міг би і не помітити як учень покинув школу під час уроку.

Школа та здоровя вашої дитини

Більшість батьків заспокоюють себе думкою про те, що кожна школа має медпункт, де учневі зможуть надати першу медичну допомогу. Проте, мало хто знає про робочий графік медпункту. У медпункті працює лише одна медсестра. Зазвичай вона приходить на третій урок, а її робочий день закінчується після пятого уроку. Школярі мають на день від трьох до восьми уроків. Дитині, котрій стало зле до третього або після шостого уроку ніхто не зможе надати першої необхідної допомоги.
Тож, будьте уважними при виборі навчального закладу, дбайте про безпеку своїх учнів та будьте вірними друзями для своїх дітей.

 Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...