Перейти до основного вмісту

Чому дитячі журнали припинили своє існування?

У дитинстві напевно усі дітлахи з нетерпінням чекали на новий випуск дитячого журналу "Барвінок", "Пізнайко" і навіть на газету "Казковий вечір". Проте, зараз часи змінилися і наша сучасна малеча чекає лише на новий випуск відео від свого улюбленого блогера.

Саме через цей факт один із найпопулярніших дитячих журналів "Барвінок" припинив свою роботу. Про це повідомляє інформаційний сайт "Studway". Дитячі видання такі як: "Пізнайко" та "Казковий вечір", теж десь поділися із преси і вже протягом багатьох років не зустрічаються читачам. Цілком очевидно, чому у наш час виникає така ситуація. Якби ми не намагалися досконало виховувати своїх дітей, вони всеодно будуть схожі на нас. Тому, якщо раніше мати купувала у кіоску собі жіночий журнал, тоді і купувала дитячий журнал. Коли бабуся купувала собі програму, тоді і купувала дитячу газету для своїх онуків. 

Сьогодні інтернет може нам замінити все. Ні для кого не секрет, що користуватися інтернетом на багато вигідніше. Замість того, щоб піти у кіоск і витратити кошти на журнал, можна не виходячи із дому безкоштовно відкрити онлайн версію потрібного журналу. Таким чином, ми економимо свій час та кошти. Відповідно до цього діти теж навчаються від батьків такої майстерності.  Та чи добре це насправді? Оскільки, кожна ситуація "Має іншу сторону медалі". 

У зв'язку з тим, що наші дітлахи проводять увесь час в інтернеті з кожним днем знижується дитяча ефективність у навчанні. Адже, навіщо читати колобка, якщо можна послухати аудиокнигу. Навіщо рахувати свої пальчики, якщо дитячий блогер вже повідомив, що їх  10. Як не дивно, але чомусь діти швидше сприймають інфрмацію від блогера, ні від учителя. Причин щодо цього є море: переглянути нове відео блогера малеча може у будь-який час, а це краще ніж прокидатися вранці на перший урок і слухати монотоний голос строгого учителя. Так-так, саме монотоний. Блогера цікавіше слухати завдяки його відкритим щирим емоціям, блогер завжди веселий та привітно посміхається. Про що не можна сказати про наших вчителів. Тоді, можливо вчителям покращити свою роботу і знайти потрібний підхід для молодого покоління?

Однак, уся справа у вихованні, якщо рідні навчають дітей любові до книги, тоді діти будуть читати і навіть час від часу відвідувати бібліотеки, незважаючи на різноманітних популярних блогерів.
Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...