У дитинстві напевно усі дітлахи з нетерпінням чекали на новий випуск дитячого журналу "Барвінок", "Пізнайко" і навіть на газету "Казковий вечір". Проте, зараз часи змінилися і наша сучасна малеча чекає лише на новий випуск відео від свого улюбленого блогера.
Саме через цей факт один із найпопулярніших дитячих журналів "Барвінок" припинив свою роботу. Про це повідомляє інформаційний сайт "Studway". Дитячі видання такі як: "Пізнайко" та "Казковий вечір", теж десь поділися із преси і вже протягом багатьох років не зустрічаються читачам. Цілком очевидно, чому у наш час виникає така ситуація. Якби ми не намагалися досконало виховувати своїх дітей, вони всеодно будуть схожі на нас. Тому, якщо раніше мати купувала у кіоску собі жіночий журнал, тоді і купувала дитячий журнал. Коли бабуся купувала собі програму, тоді і купувала дитячу газету для своїх онуків.
Сьогодні інтернет може нам замінити все. Ні для кого не секрет, що користуватися інтернетом на багато вигідніше. Замість того, щоб піти у кіоск і витратити кошти на журнал, можна не виходячи із дому безкоштовно відкрити онлайн версію потрібного журналу. Таким чином, ми економимо свій час та кошти. Відповідно до цього діти теж навчаються від батьків такої майстерності. Та чи добре це насправді? Оскільки, кожна ситуація "Має іншу сторону медалі".
У зв'язку з тим, що наші дітлахи проводять увесь час в інтернеті з кожним днем знижується дитяча ефективність у навчанні. Адже, навіщо читати колобка, якщо можна послухати аудиокнигу. Навіщо рахувати свої пальчики, якщо дитячий блогер вже повідомив, що їх 10. Як не дивно, але чомусь діти швидше сприймають інфрмацію від блогера, ні від учителя. Причин щодо цього є море: переглянути нове відео блогера малеча може у будь-який час, а це краще ніж прокидатися вранці на перший урок і слухати монотоний голос строгого учителя. Так-так, саме монотоний. Блогера цікавіше слухати завдяки його відкритим щирим емоціям, блогер завжди веселий та привітно посміхається. Про що не можна сказати про наших вчителів. Тоді, можливо вчителям покращити свою роботу і знайти потрібний підхід для молодого покоління?
Однак, уся справа у вихованні, якщо рідні навчають дітей любові до книги, тоді діти будуть читати і навіть час від часу відвідувати бібліотеки, незважаючи на різноманітних популярних блогерів.
Автор: Вікторія Мартюхіна
Коментарі
Дописати коментар