Перейти до основного вмісту

Моя спортивна історія

 Саме зараз як ніколи раніше з'явилась мода на спорт та здоровий спосіб життя. Але погодьтеся, далеко не кожному з нас вдається в один прекрасний момент взяти і просто стати спортивним ідеалом. Однак, не потрібно засмучуватися, адже все у наших руках. Саме тому я вирішила поділитися власною історією як мені вдалося регулярно займатися спортом.

Насправді до 19 років я взагалі навіть не задумувалася про спорт. Звісно в дитинстві батьки приводили мене на різноманітні спортивні гуртки, але все це було короткочасно та несерйозно, окрім бальних танців, але це трохи не той різновид спорту про який зараз йдеться. З 16 років я почала боротися зі своєю худорлявістю, а тому вирішила, що фізичні навантаження точно не для мене. Оскільки, кругом тільки чути було як круто можна схуднути від фізичних вправ. Тому я вирішила взагалі не виконувати жодних фізичних навантажень та вести малорухливий спосіб життя, сподіваючись що саме так я наберу хоча б декілька кілограм.  Саме це призвело до ще більших проблем, ніж просто худорлявість.

На щастя аж у дев'ятнадцятирічному віці, я дізналася, що якщо спортом займатися правильно, то можна набрати вагу. Саме у 19 років я серйозно задумалася про спорт. Сотні разів я намагалася запровадити собі звичку робити ранкову зарядку і кожна спроба була провальною. Я не знала як правильно займатися спортом, які вправи підходять саме для мене, і в кінці-кінців мені це дуже швидко набридало. У 20 років я почала відвідувати спортивний зал і просто прокачувала м'язи. Тільки уявіть, мені знадобився цілий рік, для того щоб побороти свою сором'язливість та піти у спортивний зал. Трохи було соромно знаходитися у середовищі де купа спортивних натренованих ідеальної форми дівчат та хлопців, і я...котра навіть найменшу гантельку не могла підняти.

Та все таки мені вдалося побороти свою сором'язливість та відправитися до спортивного залу. Так я займалася спортом протягом шести місяців на індивідуальних заняттях. Згодом спорт мене зачарував, і в мене з'явилась манія. Я більше почала цікавитися спортивними костюмами, фітнес ризинками, креативними пляшечками для води. І мені це вдалося завдяки моєму тренеру. Вона призначила для мене не тільки фізичні вправи, але й режим сну та харчування. Саме таким чином мені вдалося набрати вагу. 

Та згодом я зрозуміла, що відвідування спортивного залу забирає в мене чимало ресурсів. Мені довелося витрачати багато часу на дорогу та вартість за годину індивідуальних занять, котрі я відвідувала декілька разів на тиждень була не маленька. Тому коли я опанувала базу, я знову почала займатися спортом вдома, на цей раз це було регулярно та ефективно. Тим більше зараз я займаюся не тільки фітнесом а ще й йогою та стрейчінгом (Розтягування м'язів). Тому на сьогоднішній день мій графік тренування виглядає саме так:

Понеділок: фітнес
Вівторок: йога
середа: стрейчінг
четвер: медитація
п'ятниця фітнес
субота: йога
неділя: вихідний

Ну а зараз я назву переваги та недоліки тренувань в спортивному залі:


...Переваги...

- Ви тренуєтеся з тренером, котрий контролює чи ви правильно виконуєте вправи. Також тренер підбирає для вас ваш режим дня, харчування тощо.

- Поруч завжди є медпункт, де у разі травмування вам нададуть першу допомогу

- Ви можете знайти нових друзів зі спільними інтересами

- У спортивному залі ваш рівень мотивації зростає, адже атмосфера навколо надихає вас на спорт.

...Недоліки...

- Вам потрібно буде витрачати чимало ресурсів у тому числі й енергію
- Це може бути недешеве задоволення
- Ви повинні підлаштуватися під графік роботи спорт. залу


Як на мене, то краще займатися вдома, адже ви самостійно можете обирати зручний для вас час, ви  не витрачаєте жодних ресурсів, ви може займатися під свою улюблену музику тощо. Однак, ви повинні розуміти, що якщо це буде нерегулярно, то це буде неефективно, вам доведеться самостійно себе мотивувати. Єдиний недолік занять спортом вдома це те, що у випадку травмування за вас ніхто не несе відповідальність.

Отже, якщо вам сподобався цей матеріал ставте свої вподобання, та напишіть в коментарях чи хотіли б ви бачити на відео на Wikinews на дану тему?

https://www.youtube.com/channel/UCEGaprMIJ97okcS1J-hE5Mw


Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...