Перейти до основного вмісту

Сільська Садиба "На коні"

Сільська Садиба "На коні" у селі Кузьминці Жмеринського району,  запрошує усіх охочих на кінну прогулянку. Чудові організатори пропонують вам опанувати їзду верхи та відправитися у захопливу подорож на конях. Організація представляє вашій увазі одноденні та багатоденні маршрути на конях, а також незабутню фотосесію та море позитивних емоцій. Записатися на чудову подорож можна за телефоном (098-80-273-76 ) - Роман Підкругляк



Ну а поки ви реєструєтесь на свою кінну прогулянку, я готова поділитися з вами своїми враженнями та цікавими фактами про величних коней.  У прекрасні травневі дні, мені випала чудова нагода опанувати їзду верхи. Всього за лічені хвилини мені вдалося подолати свою гіпофобію (боязнь коней) завдяки професійним інструкторам. 

Мені сподобалося те, що коли ми завітали до Сільської Садиби "На коні" нам дали достатньо часу для того, щоб познайомитися з тваринами та звикнути до них. За короткий проміжок часу мені навіть вдалося подружитися з одним конем на ім'я Дончак, так-так я запам'ятала це ім'я). А ще я добре запам'ятала ці неймовірні відчуття коли ти годуєш коня із своєї долоні. До речі, якщо ви думаєте, що ви знаєте все про раціон коней то ви помиляєтесь. Адже, коні харчуються не тільки травою й сіном але й полюбляють різні ласощі такі як: яблука, груші, сливи, абрикоси, банани а також деякі овощі. Проте, виявляється, що найкращою лакомкою для коня є цукор. Однак, саме  його вживання у раціоні невгамовних скакунів варто обмежити. 

Перед тим як осідлати коня, потрібно пройти невелику підготовку, інструктори професійно поставились до цього завдання та розповіли нам, що до коня потрібно підходити з лівого боку, правою рукою взятися за сідло, ліву ногу заселити у стремено, а праву ногу перекинути на інший бік коня. При цьому права рука обов'язково залишається вільною для балансу. Доля секунди і все...я на коні. 

Коли ти сидиш на коні в тебе на якусь мить змінюється світогляд. Ти дивишся на життя по-інакшому, з іншого ракурсу. А коли кінь поступово починає пересуватися, в тебе просто захоплює дух, здається ніби життя втратило свою швидкоплинність. Ти повільно рухаєшся полем та насолоджуєшся мальовничими краєвидами. 

Після відвідування Сільської Садиби "На коні" мені важко коней називати "тваринами". Оскільки, коні  дуже схожі до людей: у кожного є свій характер, свої принципи, манери і так...навіть почуття. Коні дуже швидко прив'язуються до своїх господарів, вони можуть сумувати, коли вони на них не звертають увагу, і по-справжньому радіють проводячи час із господарем. А також вони можуть ображатися.

Прогулянка верхи є надзвичайно корисною для людського здоров'я, коні здатні лікувати людей та їхні фізичні та психологічні хвороби, а також така практика може допомогти навіть підняти самооцінку людини.

У медичній практиці не рідко рекомендують своїм пацієнтам прогулянку на конях при таких захворюваннях як: невроз, склероз, депресія, проблеми з травленням, паралічі кінцівок, астма та викревлення хребта.

А ось, що насправді відбувається з нашим організмом, коли ми катаємось верхи:
  • кровообіг посилюється, але при цьому немає підвищеного навантаження на серце і судини;
  • поліпшується робота системи травлення;
  • зміцнюється вестибулярний апарат;
  • розвивається координація рухів і концентрація уваги;
  • поліпшується постава;
  • зміцнюється нервова система, лікуються стреси.


Якщо ви досі вагаєтесь чи варто вам відвідати Сільську Садибу "На коні" тоді ось до вашої уваги деякі факти про величних скакунів:

1) Коні можуть спати стоячи, однак бачать сни тільки тоді, коли ляжуть
2) Незважаючи на те, що коні мають панорамний зір, вони всеодно повертають голову, коли їх кличе господарь
3) Коні мають чутливий нюх, і можуть вловити навіть нервозність людини. Їхній улюблений аромат - кава 
4) Коні обожнюють спокійну класичну музику.

Автор: Вікторія Мартюхіна












Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...