Перейти до основного вмісту

Блогер спішить на допомогу


Ми живемо у 21 столітті – це століття, котре має інформаційне суспільство. Телебачення, радіомовлення та преса, формують громадську думку. Раніше, інформація була жертвою людини, тобто людина шукала інформацію самостійно. Зараз навпаки, людина жертва інформації, хоче вона того чи ні, але вона буде знати, що відбувається навколо неї.
Наше суспільство таким чином сформулювалося, що складні ситуації у житті допомагають вирішити не близькі люди, а Google, You tube  й ще безліч сайтів, блогів та інформаційних порталів. Коли особа прописує в ютубі будь-яке питання, котре для неї є актуальним, наприклад: «Як стати успішним ?», то на допомогу поспішають блогери.
Хто такий блогер ? Блогер – це насамперед особа, котра хоче про себе заявити, й допомогти іншим у ситуації, котру зміг подолати сам блогер. Тобто більшість блогерів публікують методи вирішення складних ситуацій,  на основі свого власного досвіду.
Зараз постає актуальне питання в медіапросторі « Чи є блогер журналістом ?»  Я вважаю, що блогерство – це перший корк до журналістики.  Якщо блогер повідомляє про події, висловлює ідеї, коментує або критикує щось, робить це публічно й оперативно, то його можна назвати журналістом. Хоча, сучасні журналісти агресивно ставляться до блогерів, тому що вважають, що блогери витіснять газети та журнали із сфери журналістики. Але, я сама блогер, і знаю багатьох блогерів, і я ще не зустрічала блогера, котрий прагне замінити пресу. В першу чергу блогер думає про свій блог та свою аудиторію.
Журналістика – надто насичена професія. Іноді журналіст не встигає зібрати всю інформацію, змонтувати її, й правильно і оперативно донести до суспільства. Тому блогерство доповнює журналістику. Блогери є більш активними й оперативними, лиш зареєструвавши свій блог, вони починають робити те, до чого журналісти ідуть  багато років.
Отже, маємо висновок, що блогери допомагають не тільки своїй аудиторії, але й іноді журналістам.
Автор: Вікторія Мартюхіна

Коментарі

  1. Доброго дня, дуже цікавий матеріал. До цього часу не дуже добре ставився до блогерів, але Ви змінили моє уявлення про блогосферу.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Вандалізм та як з ним боротися?

У буквальному сенсі слова, вандалізм - це зловмисне руйнування або пошкодження матеріальних та культурних  цінностей. На жаль, все частіше у нашому місці можна помітити наслідки вандалізму. Варто тільки будь-якому новому об'єкту з'явитися на вуличках міста, як вандали тут як тут. Сьогодні розберемо варіанти, котрі допоможуть нам зупинити рух вандалізму у нашому суспільстві. Для того щоб позбутися вандалізму потрібно зрозуміти чому та за яких обставин він виникає. Адже, чим більше цікавих споруд з'являється у місті тим більше у суспільстві розвивається рух вандалізму. Хто і навіщо займається вандалізмом? Як правило, злочини пов'язані з вандалізмом можуть мати абсолютно різні мотиви. Хулінанський мотив передбачає руйнування суспілного майна, як правило, це відбувається під дією алкогольного сп'яніння чи наркотичних речовин. Однак, зовсім інша складається ситуація, якщо цей злочин скоїли підлітки. Здебільшого, неповнолітні особи займаються вандалізмом з мето...

Театральна творчість – це спосіб життя: інтерв’ю із Олексієм Петренком

Сьогодні рада вам представити надзвичайно цікаву особистість Олексія Петренка   засновника та  директора незалежного, приватного театру « Хулі GUN» Доброго дня , Олексію, розкажіть , будь-ласка , детальніше нашим читачам: Як розпочалося ваше театральне життя? — Близько чотирьох років тому, я проходив повз будівлю театру ім. Садовського і просто, заради цікавості, вирішив зайти подивитися, що там відбувається. Раніше я в театрі не був взагалі. Там саме йшла вистава " Лісова пісня " і я одразу придбав на неї квиток, який здається коштував 30 грн. І коли вистава розпочалася, мене настільки захопило дійство, настільки я був зачарований тим, що відбувається на сцені, що не міг не те, що відірвати погляд, а й думати про щось інше, крім вистави. Саме   так відбулося моє знайомство з театром. А потім поїхало : вистава за виставою, вистава за виставою. І от з того моменту, я теоретично не пропускаю жодної вистави. Вони для мене завжди —захоплююче та прекрасне д...

Як стати на шлях саморозвитку

Чи часто у вас бували ситуації, коли ви розуміли, що живете не на повну? Вам важко підтримувати розмову з людьми, ви увесь час перебуваєте вдома у поганому настрої, і взагалі стосунки з будь-якими особами у вас не складаються? Тоді ця стаття саме для вас!!! Якщо у вас з'явилася ідея почати розвиватися, то це вже велика перемога. Якщо ви дійсно почнете розвиватися, тоді ви точно станете переможцем у битві із самим собою за краще життя, та за кращу версію себе. Проте, лише однієї ідеї замало, саморозвиток - це насамперед робота над собою. Чим довше ви будете працювати, тим кращих результатів ви досягнете в майбутньому. Пропоную розглянути вам етапи роздумування, котрі допоможуть вам розвиватися та досягти успіху. 1. Познайомтеся із самим собою У даному етапі сила полягає в правді. Запитайте самого себе "Хто я?", "Яка моя соціальна роль?", "Що я люблю?", "Чого я досягнув у житті?", "Чого я хочу досягти?". Відповідайте на у...